• Головна
  • ПРОКУРАТУРА ПОЛТАВЩИНИ ХОЧЕ СТЯГНУТИ НА КОРИСТЬ ДЕРЖПІДПРИЄМСТВА ПОНАД 6 МІЛЬЙОНІВ
11:08, 3 серпня 2013 р.

ПРОКУРАТУРА ПОЛТАВЩИНИ ХОЧЕ СТЯГНУТИ НА КОРИСТЬ ДЕРЖПІДПРИЄМСТВА ПОНАД 6 МІЛЬЙОНІВ

Прокуратура Полтавської області подала позов до Господарського суду Києва, щоб стягнути на користь держпідприємства 6 млн. грн.

Прокуратура Полтавщини пред’явила 6 позовів в інтересах держави в особі ДП «Полтавське управління геофізичних робіт». Як повідомили у прес-службі прокуратури Полтавської області, загальна сума позовів становить понад 6 млн. грн. Їх пред’явили за результатами прокурорської перевірки до Господарського суду Києва, щоб стягнути заборгованість за договорами між підприємством та замовниками, за виконані роботи.

— Під час перевірки прокуратура встановила, що ряд суб’єктів господарювання своєчасно не виконують умови договорів, — повідомила заступник начальника відділу представництва інтересів громадян і держави в судах прокуратури області Неля Лисенко, — та мають заборгованість за виконані роботи перед ДП «Полтавське управління геофізичних робіт».

За її словами, не дотримання договірних умов перешкоджає державному підприємству виконувати визначені державою завдання, своєчасно сплачувати податки та виплачувати заробітну плату своїм працівникам.

Наразі уже розглянуті та задоволені 2 позови на суму 3,6 млн. грн. Інші перебувають на розгляді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...