• Головна
  • Пішов з життя видатний педагог та науковець Валерій Лутфуллін
17:30, 29 березня
Надійне джерело

Пішов з життя видатний педагог та науковець Валерій Лутфуллін

Пішов з життя видатний педагог та науковець Валерій Лутфуллін

29 березня 2023 р. відійшов у вічність талановитий і чуйний педагог, викладач-науковець, чия натхненна творча праця упродовж кількох десятиліть була присвячена процвітанню рідного для нього Полтавського університету.

Адміністрація Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, колектив факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки, кафедра загальної педагогіки та андрагогіки висловлюють щирі співчуття рідним та близьким із приводу смерті кандидата педагогічних наук, доцента Валерія Саматовича Лутфулліна.

Валерій Саматович народився 2 серпня 1940 р. у селищі Акжар Тарбагатайського району Східно-Казахстанської області. Педагогічну діяльність розпочав у 1970 р. на посаді асистента кафедри вищої математики в Горьківському політехнічному інституті. Викладав фізику, педагогіку і психологію в Кременчуцькому педагогічному училищі. З 1986 по 2017 роки працював на кафедрі загальної педагогіки та андрагогіки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Валерій Саматович протягом багатьох років досліджував історичні причини кризових явищ сучасної освіти, шляхи практичного вирішення проблем усунення навчальних перевантажень і подолання інших «застарілих хвороб» школи. Викладав курси: «Історія педагогіки», «Теорія та історія педагогіки», «Педагогіка вищої школи», «Історія педагогіки вищої школи», «Персоналії в історії української педагогіки» та ін. Здійснював наукове керівництво підготовкою статей студентів, дипломними і магістерськими роботами. Автор та співавтор близько 200 наукових і навчально-методичних праць з теорії та історії педагогіки, з актуальних питань викладання математики та природничих дисциплін.

" Ми пишаємося тим, що мали честь працювати із талановитим педагогом, глибоким і вдумливим науковцем, чуйною і доброзичливою людиною, добрим і мудрим наставником. Валерій Саматович завжди залишиться для нас великим життєвим прикладом, а світла пам’ять про нього житиме вічно в серцях його колег, учнів і друзів" - сказано у повідомленні ПДПУ ім Короленка

Читайте також: До початку літа планують відкрити для відвідувачів харківський "Фельдман Екопарк"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лутфуллін #некролог #педагог
ТОП новини
Чи лишається центральний ринок Полтави настільки ж популярним серед містян, чому деякі покупці не люблять торгуватися та яку негативну тенденцію помітила адміністрація із початком повномасштабної війни
У Полтаві на "Хитрому ринку" продають полуницю по 115 грн, а за черешню "просять" від 100 грн
«Взять би цього чиновника і закатать у асфальт…» - на Полтавщині водії «оцінили» ремонт дороги Нові Санжари – Нехвороща пневмоструменевим методом (ВІДЕО)
"Розширені зіниці та бліде обличчя": у Полтаві 22-річну водійку затримали в стані наркотичного сп'яніння
Оголошення
live comments feed...