• Головна
  • Заборгованість по будівельній галузі незначна, але це не повинно нас заспокоювати
14:24, 2 серпня 2013 р.

Заборгованість по будівельній галузі незначна, але це не повинно нас заспокоювати

Відкриваючи нараду, присвячену стану виплати заборгованості із заробітної плати в будівельній галузі, перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Животенко наголосив:

- Одне з основних завдань, поставлених Президентом України Віктором Януковичем – повна ліквідація заборгованості із заробітної плати. Якщо говорити про будівельну галузь, то вона в Полтавській області розвивається на гідному рівні. На виконання соціальних ініціатив глави держави втілюються програми будівництва (придбання) доступного житла та здешевлення вартості іпотечних кредитів, закуповуються квартири для інвалідів війни, чорнобильців, воїнів-інтернаціоналістів. На такому тлі частка заборгованості видається незначною, але це не повинно нас заспокоювати.

Загальна сума заборгованості по галузі становить 1 мільйон 430 тисяч гривень. З них 48,5 тисяч припадають на економічно активне підприємство – Полтавську філію ВАТ „Харківшляхбуд”, хоча на нараді оприлюднено інформацію про оголошення головного офісу банкрутом. Економічно неактивні підприємства – їх три і всі вони з Кременчука – заборгували 64 тисячі гривень. Решта суми припадає на банкрути.

За підсумками наради відповідним владним структурам дано доручення щодо винайдення ефективних шляхів вирішення конкретних проблем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...