• Головна
  • «Бюджет Полтавщини збільшено на 324 млн грн», – Дмитро Лунін
09:00, 25 березня
Надійне джерело

«Бюджет Полтавщини збільшено на 324 млн грн», – Дмитро Лунін

«Бюджет Полтавщини збільшено на 324 млн грн», – Дмитро Лунін

24 березня в режимі відеоконференції відбулося пленарне засідання двадцять другої сесії Полтавської обласної ради.

У роботі сесії взяли участь начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін, його заступники, заступники голови обласної ради, керівники департаментів та управлінь ОВА. Провів пленарне засідання голова обласної ради Олександр Біленький.

На сесії депутати погодили внесення змін до низки програм і погодили внесення змін до показників обласного бюджету.

«Бюджет Полтавщини збільшено на 324 млн грн. Кошти спрямуємо на медицину, будівництво, реконструкції й ремонти низки закладів, освітню сферу, соціальний захист населення, заходи з тероборони та інші напрями. Дякую за консолідовану роботу. Працюємо далі», – зазначив Дмитро Лунін.

Депутати обласної ради підтримали внесення змін до Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Полтавської обласної ради. Передбачили кошти на придбання обладнання і проведення капітальних ремонтів медзакладів.

«Депутати підтримали фінансування сфери охорони здоров’я на 75 млн грн. Ці кошти планують витратити на придбання медикаментів і виробів медичного призначення, оплату послуг лікарень, капітальні ремонти й реконструкції. Крім того, на закупівлю апарата УЗД, автоматичного біохімічного аналізатора, обладнання для реабілітації, комп'ютерної техніки обласним медустановам», – додав Дмитро Лунін.

Також обласна рада ухвалила рішення про внесення змін до обласної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2021-2024 роки. Це виділення коштів на впровадження системи GPS-моніторингу та на фінансування заходів із безпеки дорожнього руху.

Внесли зміни до програми інформатизації «Цифрова Полтавщина» на 2021-2023 роки щодо впровадження обласного цифрового радіозв’язку для ГУ ДСНС у Полтавській області, аудиту інформаційно-комунікаційних систем для підвищення рівня кіберзахисту інформаційних систем структурних підрозділів ОВА, модернізації інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики області.

Погодили внесення змін й до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021–2024 роки. Змінами передбачено порядок безплатного відвідування спортивного комплексу «Акварена» для учнів, ветеранів спорту, спортсменів збірних команд області тощо.

Ухвалили рішення про реорганізацію видавництва «Полтавський літератор» шляхом приєднання до Науково-редакційного підрозділу – центру по дослідженню історії Полтавщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #новини
ТОП новини
Чи лишається центральний ринок Полтави настільки ж популярним серед містян, чому деякі покупці не люблять торгуватися та яку негативну тенденцію помітила адміністрація із початком повномасштабної війни
У Полтаві на "Хитрому ринку" продають полуницю по 115 грн, а за черешню "просять" від 100 грн
«Взять би цього чиновника і закатать у асфальт…» - на Полтавщині водії «оцінили» ремонт дороги Нові Санжари – Нехвороща пневмоструменевим методом (ВІДЕО)
"Розширені зіниці та бліде обличчя": у Полтаві 22-річну водійку затримали в стані наркотичного сп'яніння
Оголошення
live comments feed...