• Головна
  • Дмитро Лунін відповів на запитання щодо можливого скорочення на Полтавщині комендантської години: «Якщо військові та правоохоронці підтримають – будемо скорочувати»
14:30, 16 березня
Надійне джерело

Дмитро Лунін відповів на запитання щодо можливого скорочення на Полтавщині комендантської години: «Якщо військові та правоохоронці підтримають – будемо скорочувати»

Дмитро Лунін відповів на запитання щодо можливого скорочення на Полтавщині комендантської години: «Якщо військові та правоохоронці підтримають – бу...

16-го березня відбувається прес-конференція начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна, під час якої він у режимі онлайн дає відповіді на запитання журналістів обласних ЗМІ. Зокрема начальник ОВА відповідає на запитання "Чи планують скорочення комендантської години у Полтавській області?"

 - На цьому тижні планується чергове засідання Ради оборони області. Якщо військові та правоохоронці підтримають (як, наприклад, це було із вуличним освітленням), то будемо скорочувати. 

Дмитро Лунін відповів на запитання щодо можливого скорочення на Полтавщині комендантської години: «Якщо військові та правоохоронці підтрим..., фото-1

Нагадаємо, зараз комендантська година на Полтавщині діє із 23:00 до 5:00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #комендантська година #Лунін Дмитро #правоохоронці
Оголошення
live comments feed...