• Головна
  • На території області уже встановлено 332 кнопки термінового виклику
16:08, 1 серпня 2013 р.

На території області уже встановлено 332 кнопки термінового виклику

«Об’єкт під охороною» – такий напис має наклейка, що 100-відсотково гарантує швидке прибуття наряду міліції.

Як свідчить статистика – вона у 99% випадків відмовляє грабіжника від скоєння задуманої крадіжки, адже розуміє, що навіть здійснивши свій зловіщий план, йому все одно не вдасться втекти. Три хвилини – це максимальний час прибуття на місце події найближчого наряду міліції. Тому незалежно від місця розташування об’єкту – реагування буде миттєвим.

Сьогодні дедалі частіше власники торгівельних закладів встановлюють кнопки термінового виклику. Саме завдяки ним здійснюється найбільший відсоток затримання магазинних злодюжок. Поки зловмисник намагається непомітно пройти повз касу – на виході його вже чекають бійці групи затримання ДСО.

Сьогодні на території Полтавської області уже встановлено 332 кнопки, ця кількість збільшується щомісяця, адже бажання захистити власний бізнес та перш за все подбати про безпеку людей – надзвичайно важливі в умовах сучасного життя.

Вони щодня рятують торгівельні заклади від грабіжників, стають у нагоді в екстрених ситуаціях, а іноді й рятують людям життя. Тому прогулюючись містом – звертайте увагу на вітрини магазинів, кафе, розважальних закладів. При виникненні непередбачуваних обставин, а також, коли під рукою немає телефону – кнопка термінового виклику міліції неодмінно стане вам у нагоді.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...