• Головна
  • В області вживають заходи проти безпідставних затримок з підключенням електро- та газопостачання в новобудовах
12:32, 1 серпня 2013 р.

В області вживають заходи проти безпідставних затримок з підключенням електро- та газопостачання в новобудовах

31 липня заступником голови облдержадміністрації Борисом Галушком було проведено нараду з питань електро- та газопостачання новозбудованих об’єктів житлового будівництва. У нараді узяли участь технічний директор ПАТ «Полтаваобленерго», головні інженери ПАТ «Полтавагаз», ПАТ «Кременчукгаз» та ПАТ «Лубнигаз», керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, а також представник Громадської ради при облдержадміністрації.

Учасники наради обговорили стан електро- та газопостачання новозбудованих об’єктів житлового будівництва в області.

Борис Галушко зазначив, що сьогодні на державному рівні напрямок розвитку будівництва є одним з пріоритетних. На цьому неодноразово наголошував Президент України Віктор Янукович.

За результатами обговорення Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури було доручено виокремити випадки безпідставного затягування енергопостачальними підприємствами приєднання побудованих житлових об’єктів до інженерних мереж та підготувати відповідне звернення до НКРЕ і до АМКУ щодо порушення суб’єктами природних монополій антимонопольного законодавства та ліцензійних умов провадження господарської діяльності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...