• Головна
 • Лінійні світильники: для чого потрібні
Новини компаній
18:33, 3 березня

Лінійні світильники: для чого потрібні

Новини компаній

Розвиток технологій дозволяє забезпечити якісне, яскраве та стабільне освітлення, завдяки новітнім пристроям, якими єлінійні світильники. Завдяки своїм якостям вони поступово витісняють з ринку люмінесцентні та інші різновиди ламп. Ці пристрої вважають не тільки економічним, але й естетичним джерелом освітлення, тому що користувачі отримують потужне освітлення при мінімальному споживанні електроенергії.  

Світильники лінійні: різновиди 

Цей тип пристроїв має декілька категорій, котрі можна поділити в залежності від методу монтажу:

 1. Накладні. Це найбільш розповсюджений тип встановлення, який не потребує спеціальних навичок. Освітлювачі кріплять на рівних горизонтальних та вертикальних поверхнях без попередньої підготовки.

 2. Вбудовані. Такі пристрої застосовують в кімнатах з підвісними стелями. Для їх монтажу готують спеціальні ніші в стелі або меблях. Головною перевагою лампи є органічне поєднання з інтер’єром та приємне розсіяне світло по кімнаті.

 3. Підвісні. Монтаж відбувається за допомогою спеціальних систем. Конструкція пристрою забезпечує якісне місцеве та загальне освітлення, та стане прикрасою інтер’єру кімнати.

Світильники лінійні мають декілька різновидів для людей, що прагнуть яскравого та стабільного світла у своєму приміщенні.

Лінійні світлодіодні світильники: переваги 

Такі джерела світла повністю відповідають своїй назві, тому що нагадують лінію, утворену кількома діодами. Відсутність мерехтіння в рівномірному світловому потоці та економічність зробили пристрої популярними. Але це ще не всі переваги:

 1. Високий рівень продуктивності. Використання пристроїв дозволить освітити навіть приміщення з великою площею.

 2. Тривалий експлуатаційний ресурс. Лампи можуть працювати від 50 000 годин.

 3. Універсальність. Світильники монтують на вулиці чи приміщеннях. Вони мають захист від перепадів температур, забруднень та вологи.

 4. Безпека. В приладах відсутні екологічно небезпечні речовини.

 5. Простий монтаж. Встановити світильники зможе навіть людина, котра ніколи цього не робила.

Лінійн світлоіодні світильники забезпечать повноцінне освітлення та ідеально впишуться в дизайн інтер’єру.

Лінійні світильники Лед: сфера використання

Такі прилади не блимають та не мерехтять, тому очі не втомлюються. Це призвело до того, що лінійні світлодіодні світильники застосовують у різних сферах діяльності завдяки надійності та економічності:

 1. Вуличне освітлення. Використовують для висвітлення паркової зони, подвір’я та об’єктів, взятих під охорону.

 2. Комерційні, медичні та навчальні заклади. Висока точність роботи дозволяє користуватись ними в інфраструктурі, що забезпечує економіку, дослідницьку діяльність та надання медичної допомоги.

 3. Громадські місця. Лінійні світильники освітлюють торговельні центри, розважальні заклади та пункти громадського харчування.

 4. Місця підвищеної небезпеки. За допомогою приладів світло є в аеропортах, залізничних вокзалах, автостанціях, річкових портах, метро та на автомобільних шосе.

Виробничі майданчики, ангари та інші об’єкти логістичної інфраструктури також використовують лінійні  світильники Лед.

Купити лінійні світильники: на що звертати увагу 

Такі прилади є готовими продуктами, в яких неможливо просто замінити лампочку для подальшого використання. При виборі лінійних світлодіодних світильників потрібно звернути увагу на:

 • розміри;

 • метод монтажу;

 • експлуатаційні параметри;

 • колірну температуру;

 • використані матеріали при виготовленні.

Також перед тим, як купити лінійні світильники,  звертають увагу на естетичність, щоб світловий прилад органічно поєднувався з елементами інтер’єру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...