• Головна
  • Проблеми інвалідів Полтавщини вирішуються владою
16:00, 31 липня 2013 р.

Проблеми інвалідів Полтавщини вирішуються владою

Сьогодні у м. Лубни Полтавської області відбулося виїзне засідання обласного комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів соціального та громадського призначення, зокрема будівництво пандусів. Даний захід відбувся вперше за бажанням інвалідних організацій, щоб оцінити реальний стан на місці.

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Віктор Животенко наголосив на тому, що дана робота активована Президентом України Віктором Януковичем, яка отримала нове дихання та позбулась формалізму. На сьогоднішній день увага до інвалідів залишається на вищому щаблі й не дає про неї забувати чиновникам усіх рівнів.

Проблему інвалідів розглянуто на двох колегіях, на яких заслухали план щодо забезпечення спинальників, глухих та особливу увагу приділили сліпим.

У Полтавській області має бути понад 1 300 пандусів, які б забезпечили інвалідів безперешкодним доступом до громадських будівель. Саме у м. Лубни нараховується 4 тис. інвалідів, які потребують уваги. Виходячи з цього, Віктор Животенко звернув увагу на те, що потрібно шукати можливості задля реалізації поставлених завдань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...