22:26, 28 лютого
Надійне джерело

Графік відключень у березні

Графік відключень у березні

"Полтаваобленерго" не буде відключати електрику по графіку на початку березня завдяки економному споживанню електроенергії мешканцями області. Наразі, ліміти споживання електричної потужності НЕК "Укренерго" не доведено, але компанія закликає споживачів бути економнішими та обережними у використанні побутових приладів, освітлення та електроопалення. Стабільна робота електромереж області залежить від усіх нас, тому сподіваємося на розуміння та співпрацю мешканців.

До речі, така позитивна новина вже отримала відгук від споживачів, які вітають рішення "Полтаваобленерго" про відміну графіку планових відключень електроенергії на початку березня. Багато людей активно долучилися до спільної мети, щоб зберегти електроенергію та піклуватися про довкілля.

Зокрема, в соціальних мережах з'являються пости, які надихають та спонукають інших приєднатися до ініціативи щодо економії електроенергії. Багато користувачів згадують, що важливо не лише економити електроенергію, але й усвідомлювати важливість енергоефективності та сталого розвитку.

Очевидно, що в умовах нестабільності ситуації з енергопостачанням, кожен з нас може зробити внесок у підтримку роботи електромереж та збереження енергоресурсів. Давайте разом працювати на благо нашої області та природного середовища!

Підписуйтеся на наш телеграм канал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Світло #графік відключень #графік відключень на березень
Оголошення
live comments feed...