• Головна
  • " Полтавці страждають через те, що депутати не спроможні виконати свої прямі обов’язки" - Денис Поліщук
19:04, 28 лютого 2023 р.
Надійне джерело

" Полтавці страждають через те, що депутати не спроможні виконати свої прямі обов’язки" - Денис Поліщук

" Полтавці страждають через те, що депутати не спроможні виконати свої прямі обов’язки" - Денис Поліщук

Як ми раніше повідомляли, 22 лютого у Полтаві мала пройти сесія міської ради, на котрій повинні були затвердити бюджет міста. Втім, через відсутність кворуму  так і не відбулася.

Відтак, військові, комунальники поки перебувають без належного фінансування.

Депутат міської ради Денис Поліщук так коментує нинішню кризову ситуацію:

- На жаль зараз місто живе без прийнятої програми ЖКГ. Тобто,  фактично міська Рада не може оплачувати прибирання міста, ремонт доріг, ліфтів та інші поточні ремонти,які пов’язані зі сферою ЖКГ.

Цю програму нам представили два місяці тому, ми багато разів розглядали її  на депутатських комісіях, вносили правки та побажання всіх депутатів по потребах громади, але …

Коли проходить сесія міської ради, депутати окремих політичних партій, які вносили правки та приводили людей на комісії, обіцяли допомогти - систематично не з’являються на сесію, що би проголосувати за Важливі питання для нашої громади. Одне із важливих питань, по якому я довав коментар журналістам, це питання ремонту ліфтів у Полтаві - проспект Вавілова 13/42, 7 під’їзд.

" Полтавці страждають через те, що депутати не спроможні виконати свої прямі обов’язки" - Денис Поліщук, фото-1

Ліфт  не працює ще з жовтня місяця. Там проживає хлопець, який воював за Україну, отримав тяжке поранення і не може ходити. Його мати телефонувала до мене багато разів з проханням відремонтувати ліфт, але ми нажаль зараз не можемо ремонтувати ліфти, оскільки програма ЖКГ досі не прийнята депутатами міської ради. І такі проблеми по всьому місту! Полтавці страждають через те, що депутати не спроможні виконати свої прямі обов’язки. Страждають наші герої. На наступну сесію ми теж будемо вносити програму ЖКГ. Особисто я підтримую бюджет та програму розвитку ЖКГ!

" Полтавці страждають через те, що депутати не спроможні виконати свої прямі обов’язки" - Денис Поліщук, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Денис Поліщук #депутат #сесія
Оголошення
live comments feed...