• Головна
  • ПОЛТАВСЬКИХ ІНВАЛІДІВ ПОТРІБНО «ПІДНОСИТИ» ДО РАЙУПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
15:19, 30 липня 2013 р.

ПОЛТАВСЬКИХ ІНВАЛІДІВ ПОТРІБНО «ПІДНОСИТИ» ДО РАЙУПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ

Полтавське районне управління юстиції встановило кнопку виклику для маломобільних груп населення, але дотягнутися до неї неможливо

На вході до Полтавського районного управління юстиції близько семи місяців назад встановили кнопку виклику спеціалістів для маломобільних груп населення. Проте скористатися нею людина, яка, наприклад, змушена користуватись інвалідним візком, не зможе, бо не дотягнеться. Чому біля сходів немає пандуса і як на практиці маломобільні люди користуються засобом виклику, журналістам пояснила начальник реєстраційної служби Полтавського районного управління юстиції Алла Дикань:

— Ми знаходимось за нинішньою адресою не так давно — з 2013 року. Проте вже потурбувались, щоб якось піти назустріч людям з обмеженими фізичними можливостями. Коли надходить сигнал, я чи мої колеги особисто спускаються, щоб обслужити людину прямо на вулиці. Я розумію, що повинен бути пандус, але для цього потрібно виділити кошти, а це вже компетенція більш високих рівнів управління. Щоб скористатись нашими послугами, маломобільна особа може попросити перехожих натиснути кнопку виклику.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...