• Головна
  • «Росіяни знають про рівень втрат своєї армії, проте не виходять на протести! Задумуватися вони почнуть, лише коли відчують проблеми із холодильником, це може бути вже у червні-липні!» - у Полтаві Вадим Денисенко спростував поширені міфи про росію
16:30, 17 лютого 2023 р.
Надійне джерело

«Росіяни знають про рівень втрат своєї армії, проте не виходять на протести! Задумуватися вони почнуть, лише коли відчують проблеми із холодильником, це може бути вже у червні-липні!» - у Полтаві Вадим Денисенко спростував поширені міфи про росію

«Росіяни знають про рівень втрат своєї армії, проте не виходять на протести! Задумуватися вони почнуть, лише коли відчують проблеми із холодильнико...

16-го лютого у «Містохаб» відбувається зустріч із Вадимом Денисенком, директором «Українського інституту майбутнього». Він виступає із презентацією під назвою «Ситуація у РФ. Лютий».

«Росіяни знають про рівень втрат своєї армії, проте не виходять на протести! Задумуватися вони почнуть, лише коли відчують проблеми із хол..., фото-1

На початку Вадим Денисенко зупиняється на важливій проблематиці – виявляється, станом на початок повномасштабного вторгнення в Україні фактично ніхто не займався вивченням росії. Інститут росії, який колись існував, закрили іще за президентсва Леоніда Кучма. Тому-то зараз в українському суспільстві існують міфи щодо росії, які, насправді, не відповідають дійсності. Тому із початком повномасштабного вторгнення «Український інституту майбутнього» почав пріоритетно займатися вивченням рсоії.

Міф перший. Рейтинг влади у росії падає.

Це не так. Як приклад, Вадим Денисенко наводить цифри свіжих соціологічних досліджень на росії. Так, близько 67 відсотків росіян вважають, що справи у країні йдуть у вірному напрямку. 60 відсотків жителів Москви та 70 відсотків росіян досі вважають, що росіяни і українці – один народ. А 95-97 відсотків росіян є прихильниками руського міра, оскільки іншої ідеології у країні просто немає.

Міф другий. Мобілізація призведе до протестів.

Один із міфів, який існував в українському суспільстві – після оголошення мобілізації в росії там почнуться протести, які цілком можуть призвести до перевороту. Росіяни дійсно боялися мобілізації. І на її початку мобілізацію підтримували лише 13 відсотків росіян. Але після її проведення мобілізацію підтримують вже 54 відсотки.

-Росіяни вірять, що мобілізація прискорює закінчення СВО. Крім цього, свою владу вони бояться більше, ніж мобілізацію. А на протести не вийдуть, тому що для них будь-яка революція – це розвал росії, - пояснює Вадим Денисенко.

Наш ворог продовжує мобілізовувати ув’язнених. Тільки зараз це робить не ЧВК «Вагнер», а Міноборони. При цьому із в’язниць цілком можливо мобілізувати 50-100 тисяч за півроку. Також росіяни розглядають можливість мобілізації тих, хто має борги по кредитах.

Міф третій. Росія розпадеться через сильні сепаратистські рухи.

Ще один міф, який досі існує в Україні, що росія скоро розпадеться через внутрішні проблеми. За словами Вадима Денисенка, наразі цьому немає жодних підтверджень. Якихось сильних сепаратистських рухів не спостерігається ані у Чечні, ані у Татарстані, які найчастіше згадують у цьому контексті.

Міф четвертий. Через поразки в Україні росіяни розчаровані у своїй армії

У росіян дійсно була моральна яма після провалу Херсона, але зараз її замінила нова хвиля «побєдобєсія». У внутрішній повістці росіянам доносять, що їх армія воює не з Україною, а з альянсом НАТО, і що російська армія робить це успішно.

Міф п’ятий. Росіяни змусять владу зупинити війну, коли дізнаються реальну кількість своїх втрат.

Насправді росіяни приблизно розуміють кількість втрат своєї армії в Україні. Після оголошення мобілізації у російському суспільстві обговорюють цифру приблизно у 100 тисяч. Проте це не змушує росіян виходити на протести проти війни.

-У російському суспільстві, якщо ти людина в формі, то ти отримав квиток на смерть. У них немає емпатії не лише до українців, але і до своїх солдатів. Тому втрати власної армії їх не лякають, - пояснює Вадим Денисенко.

Втім, Вадим Денисенко не лише знайомив полтавців із жорсткою реальністю. Але і дав деякі оптимістичні прогнози щодо майбутнього. Західні санкції дійсно почали діяти. І якщо росіяни прогнозують, що дефіцит бюджету у 2023-му році складе близько 3 трильйонів рублів, то експерти прогнозують, що ця цифра може вирости до 6 трильйонів рублів. Приблизно стільки росіяни мають у, так званому, «Фонді благосостоянія». Тобто, за рік можуть згоріти всі їх фінансові запаси. Це не означає, що вже завтра росіяни залишаться зовсім без грошей, але вже у червні-липні середньостатистичний росіянин відчує «проблеми із холодильником». Це впливатиме на росіян більше, ніж втрати і поразки у війні.

Наприкінці зустрічі Вадим Денисенко відповів на запитання полтавців. І закликав, хоч ми усі і віримо у швидку українську перемогу, все ж таки морально готуватися до виснажливого марафону.

«Росіяни знають про рівень втрат своєї армії, проте не виходять на протести! Задумуватися вони почнуть, лише коли відчують проблеми із хол..., фото-2
«Росіяни знають про рівень втрат своєї армії, проте не виходять на протести! Задумуватися вони почнуть, лише коли відчують проблеми із хол..., фото-3
«Росіяни знають про рівень втрат своєї армії, проте не виходять на протести! Задумуватися вони почнуть, лише коли відчують проблеми із хол..., фото-4

Нагадаємо, раніше Олексій Резніков розповів, що росія спробує 24-го лютого піти у наступ на кількох напрямках.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #зустріч #Денисенко Вадим #росія #міфи
Оголошення
live comments feed...