• Головна
  • Сейф вогнестійкий. Паритет: якість, безпечність, надійність
Новини компаній
16:20, 16 лютого

Сейф вогнестійкий. Паритет: якість, безпечність, надійність

Новини компаній

«Громадяни! Тримайте гроші в ощадній касі (якщо вони у вас є)» – відома цитата з відомого кінофільму. Але не всі свідомі громадяни бажають дослухатися цієї поради. І заради збереження своїх цінностей почали створювати таємні схованки. В наші часи все значно простіше. Для того, щоб зберегти коштовні папери, ювелірні вироби, гроші та все інше, що є вартим збереження від злодюг, а також від пожежі й потопу, придбайте якісний вогнетривкий сейф – і спокійний сон вам гарантовано. Високий рівень захисту перешкоджає можливості зламу, а надійні вогнестійкі характеристики конструкції збережуть цінності від вогню.

Для чого потрібні вогнестійкі сейфи. Поради фахівців

Стихійна пожежа чи підпал не так вже й рідкісне явище у наш час. Запобіжні заходи не завжди спрацьовують. Перше, що може постраждати від вогню – це папери (гроші, архів, бухгалтерія, документація тощо), магнітні носії інформації, плівка. Для якісного зберігання легкозаймистих предметів треба купити вогнестійкий сейф. Чернівці, Львів, Дніпро, Київ – усі міста України мають спеціалізовані магазини, де можна під керівництвом консультантів вибрати модель, яка зможе задовольнити найвибагливішого покупця.

Сейф металевий вогнестійкий виглядає як прямокутна металева конструкція з різними видами замкових пристроїв, що робить неможливим у критичній ситуації проникнення вогню або сторонніх осіб до вмістилища сейфа. 

Вогнестійкі сейфи – виробництво. Україна пропонує споживачам широкий вибір

Через торговельну мережу або інтернет можна вибрати модифікацію, яку ви хотіли б придбати для користування. Зверніть увагу на сертифікаційні маркування товару щодо класу вогнестійкості схованки. Усі вогнетривкі сейфи для перевірки моделі «запікаються» в камері з максимально високою температурою (понад 1000 градусів). Процедура проводиться поетапно. В ході проведення дослідження фахівці позначають вироби відповідними літерами та цифрами. Перші вказують на тип продукції, що може зберігатися всередині (п – папір, д – кіноплівка), а цифри показують проміжок часу у хвилинах, який документи в сейфі будуть цілими (60, 90).

Свідомо обирайте сейфи вогнестійкі. Технічні характеристики моделей 

Купуючи сейф, треба ретельно ознайомитись з асортиментом товару, виставленого на ринок, підрахувати переваги й недоліки різних варіантів, обов’язково враховуючи такі параметри виробу як розмір, вага, тип замикальної системи, рівень вогнестійкості, товщину захисного прошарку, покриття металевих поверхонь, дизайн (зовнішній і внутрішній), марку виробника.

Якщо ви для дому та офісу обрали брендовий сейф металевий вогнестійкий – це правильне рішення 

Вогнестійкі сейфи для дому потрібні споживачам для забезпечення надійного захисту документів не менше, ніж на одну годину. Сертифіковані моделі, оснащені термострічкою, підвищують щільність герметизації виробу. Особливостями конструкцій, розроблених для дому, є захист до несанкціонованого проникнення через посилену систему замків (електронних або сувальдних). Для оптимального використання сейф повинен бути прикріплений до підлоги будинку, що посилює захист. 

Вдалим варіантом схованки для офісу може бути використання вогнестійких картотек. Вони виготовлені зі спеціальних сплавів з низькою теплопровідністю, мають оснащення інноваційними системами замків (за відбитком пальця, кодовим, електронним, комбінованим). Місця займають небагато, за бажанням можуть бути вмонтовані у спеціальні ніші. 

Виробники розраховують використання вогнестійких моделей сейфів з оптимально зручними можливостями користування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#GRIFFON
Останні новини
ТОП новини
Чи лишається центральний ринок Полтави настільки ж популярним серед містян, чому деякі покупці не люблять торгуватися та яку негативну тенденцію помітила адміністрація із початком повномасштабної війни
«Взять би цього чиновника і закатать у асфальт…» - на Полтавщині водії «оцінили» ремонт дороги Нові Санжари – Нехвороща пневмоструменевим методом (ВІДЕО)
У Полтаві на "Хитрому ринку" продають полуницю по 115 грн, а за черешню "просять" від 100 грн
Стала відома причина зникнення світла у Полтаві та області
Оголошення
live comments feed...