• Головна
  • "Негайно ввести в Полтавській громаді військову адміністрацію" - висновок тимчасової слідчої комісії ВР
11:28, 9 лютого 2023 р.
Надійне джерело

"Негайно ввести в Полтавській громаді військову адміністрацію" - висновок тимчасової слідчої комісії ВР

"Негайно ввести в Полтавській громаді військову адміністрацію" - висновок тимчасової слідчої комісії ВР

У Полтаві другий день поспіль працює тимчасова слідча комісія ВР. За підсумком її роботи голова Сергій Козир поінформував: найближчим часом будуть  направлені листи до Вищої ради правосуддя щодо діяльності Олександра Мамая та судової справи щодо ньогою Сергшій Козир пише:

" Окремо хочеться звернути увагу на Полтавську міську раду, адже питань до них дуже багато.
  • Після 24 лютого для продовольчого резерву м. Полтава були закуплені м‘ясні консерви, які за висновоком Держпродспоживслужби не відповідають санітарним нормам та є небезпечними для вживання. Правоохоронними органами на них накладений арешт, але вони продовжують зберігатись у відкритому доступі в місцях компактного проживання.
  • Але Комісії були надані й інші документи від Полтавської міської ради, в яких нібито консерви цілком безпечні. Ці документи обов‘язково вивчемо та з‘ясуємо істину!
  • Встановлено, що під час закупівель продуктів харчування для приготування їжі для ВПО, виграли фірми, які пов’язані з ФОП Володимира Сергієнка (ФОП Наталії Мазаратій, ФОП Дмитра Муравйова, ФОП Євгенії Севастьянової, ТОВ «ТК „Світ продуктів“), і ціни на них були завищені від 30 до 100%.
  • Закупівля генераторів через КП «Добробут» так само робилась по завищеним цінам.
  • Досі невідома доля касок та бронижилетів які, за даними митниці, замовляла міська рада, але на місці їх не було виявлено.
  • Також членам ТСК залишилось невідомим те, що очільник міської ради Олександр Мамай не знаходиться під вартою, не дивлячись на факти можливої співпраці з ворогом. З цього приводу готуються листи до Президента та депутатів місцевої влади, щоб негайно ввести в Полтавській громаді військову адміністрацію, а також – до ВРП щодо бездіяльності суддів.
По всім цим питанням ми звернулись до правоохоронних органів.
Крім того, Комісією ініційоване засідання Комітету з питань правоохоронної діяльності, на яке буде запрошене все вище керівництво правоохоронних органів для обговорення неналежної роботи окремих обласних відділень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олександр Мамай #справа #запобіжний захід
Оголошення
live comments feed...