• Головна
  • Полтавщина прийме «ЕСТАФЕТУ ВОЇНСЬКОЇ СЛАВИ» 23 вересня
16:07, 29 липня 2013 р.

Полтавщина прийме «ЕСТАФЕТУ ВОЇНСЬКОЇ СЛАВИ» 23 вересня

23 вересня біля Меморіалу Солдатської Слави у Полтаві прийматимуть «ЕСТАФЕТУ ВОЇНСЬКОЇ СЛАВИ», яка проводиться в рамках Всеукраїнської Вахти Пам’яті «ПИШАЄМОСЯ ВЕЛИКОЮ ПЕРЕМОГОЮ!» та приурочена до 70-річчя  визволення України від фашистських загарбників.

Про організацію цього заходу йшлося сьогодні під час наради у заступника голови – керівника апарату ОДА Валерія Пархоменка.

Названа естафета проходить по всій Україні і стартує 23 серпня з Харкова. Учасники пронесуть Естафетний Прапор Воїнської Слави по містах держави, і скрізь до нього символічно  «закріплять» відповідні регіональні прапори, на яких розміщені назва того чи того міста, дата його визволення від фашистських окупантів,  частини та військові з’єднання, які брали участь у розгромі фашистів.

Валерій Пархоменко наголосив, що возз’єднання Естафетного та Регіонального Прапорів Слави  має здійснюватись в урочистій обстановці (з вишикуванням почесної варти, під барабанний дріб (музичний супровід)).

Завершальним етапом мітингу  в Полтаві стане  урочиста церемонія передачі Естафетного Прапора Воїнської Слави представникам Хмельницького регіону, який відзначає визволення від фашистів 25 вересня – одразу після полтавців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...