• Головна
 • Багатофункціональні пристрої та концертні ламінатори: кращі помічники для офісів
Новини компаній
18:15, 2 лютого 2023 р.

Багатофункціональні пристрої та концертні ламінатори: кращі помічники для офісів

Новини компаній

Полегшити роботу в різних установах допоможе таке обладнання, як БФП та конвертний ламінатор – незамінні помічники для людей, які працюють з документами чи друкарнями, копіювальними центрами.

Конвертний або пакетний ламінатор призначається для ламінування документів, стендових матеріалів та інформаційних таблиць. Ламінування запобігає механічним пошкодженням паперу, надійно захищає від зовнішніх факторів на зразок підвищеної вологості.

Також ламінатор стане у нагоді для роботи в школах, вишах. За його допомогою можна вдосконалити роздатковий матеріал, покриваючи його спеціальною плівкою. Також обладнання є незамінним помічником для офісів.

Багатофункціональні пристрої та концертні ламінатори: кращі помічники для офісів, фото-1

Як обрати ламінатор?

Виділимо критерії вибору ламінатора.

 • Формат паперу: оптимальне рішення – купувати пристрій для формату А3, оскільки це дозволить охопити менші формати – А4, А5. Однак якщо немає необхідності ламінувати папери великого формату, варто віддати перевагу більш бюджетному варіанту, А4.
 • Швидкість роботи: враховується при виборі завдань. Якщо необхідно ламінувати 100+ аркушів документів, рекомендується придбати конвертний ламінатор зі швидкістю від 1.000 мм/хв.
 • Товщина плівки для ламінування – залежно від цього показника рекомендується вивчити можливості ламінаторів із 2, 4 та 6 валиками. Чим більше валиків, тим більша швидкість роботи обладнання, а елементи нагрівання такого пристрою відрізняються підвищеною потужністю.
 • Вартість пристрою, що залежить від його функціональності. Чим більше функцій, тим вища вартість. Не варто купувати найдешевший пристрій.

Також слід звернути увагу на матеріал корпусу, наявність механічних шестерень, вентиляторів, різака. Головна перевага конвертного ламінатора – простота конструкції, невеликі габарити, висока продуктивність, легкість і доступна ціна.

Багатофункціональні пристрої: різновиди та призначення

Якщо стоїть завдання не лише ламінувати документи, а й сканувати, роздруковувати, копіювати, то найкращим рішенням стане придбанням багатофункціонального пристрою. Фактично, багатофункціональний пристрій – це невелика фабрика, важлива для оснащення офісів, копіювальних салонів, шкіл.

Виділимо перевагу придбання МФУ.

 • Комфорт та універсальність використання, оскільки пристрій може виконувати різні функції.
 • Компактні розміри, що дозволяють без проблем розмістити МФУ у приміщенні.
 • Економна робота – чорнила надовго вистачає для роздрукування кольорових та чорно-білих документів.
 • Легке обслуговування: розхідники доступні повсякчас.

Якщо говорити про більш дорогі моделі, то вони відрізняються якістю друку, можуть під'єднуватися по Wi-Fi до комп'ютера, ноутбука, оснащені зручною системою заправки чорнила.

Виділимо основні різновиди МФУ:

 • струменеві – забезпечують високу якість друку завдяки використанню рідкого чорнила;
 • лазерні – їхня головна перевага: деталізований результат друку, однак недоліком є ​​дорогі витратні матеріали.

БФП можуть також відрізнятися за кольором друку, забезпечуючи чорно-білий друк (монохромні) та повнокольоровий. Цей параметр впливає на вартість обслуговування пристрою.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з найкращими моделями БФП та ламінаторів, представлених у великій ціновій лінійці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...