• Головна
  • Де у Полтаві можна пройти безкоштовні обстеження?
19:33, 2 лютого 2023 р.
Надійне джерело

Де у Полтаві можна пройти безкоштовні обстеження?

Де у Полтаві  можна пройти безкоштовні обстеження?

Всі лікарі кажуть: успіх лікування онкологічних хвороб залежить головною мірою від раннього виявлення. Ми ж навпавки, роками ігноруємо візит до лікарні, часто мотивуючи це тим, що "все дорого".

Втім, більшість осбтежень цілком реально зробити безкоштовно - все це передбачає програма медичних гарантій. Розказуємо про деякі  з них.

ЯК ПРОЙТИ ФЛЮОРОГРАФІЮ БЕЗКОШТОВНО?

Перш за все потрібно знати: флюорографія покривається програмою медичних гарантій та є безкоштовною за направленням лікаря.

Сімейний або вузькопрофільний лікар виписує пацієнтові електронне направлення, ( яке може бути також паперовим), якщо немає можливості створити електронне.

З цим направленням потрібно прийти до медичного закладу, який надає допомогу в амбулаторних умовах за договором з НСЗУ. Адреса закладу підкаже оператор контакт-центру НСЗУ за номером 16-77", - пишуть в НСЗУ. Якщо призначили флюорографію під час лікування у стаціонарі, то її буде проведено без додаткових напрямків та оплат.

Платною флюорографія може бути, якщо пацієнт самостійно вирішує пройти таке дослідження без направлення лікаря.

У Полтавських лікарнях працюють флюорографи нового покоління – переважно цифрові. Зазвичай, результат обстеження ви отримуєте вже наступного дня.

ЯК ПРОЙТИ ОБСТЕЖЕННЯ НА МАМОГРАФІ?

Де у Полтаві можна пройти безкоштовні обстеження ?

На базі КП “4-а МКЛ ПМР” вже сім років успішно функціонує кабінет мамографії , який почав працювати одним із перших у Полтаві і по сьогоднішній день обслуговує безкоштовно жінок міста та всіх охочих.

Обстеження проводиться за попереднім записом при наявністю електронного направлення з дотриманням всіх протиепідемічних вимог.

З 2014р. було виконано понад 14000 обстежень внаслідок яких виявлено патологічні зміни з безсиптомним протіканням, пацієнти вчасно були направлені до лікарядля дообстеження та лікування.

В кабінеті виконується як скринінгове так і діагностичне обстеження на високотехнологічній апаратурі, комлекс рентгенівський мамографічнийцифровий. Опис та висновок мамограм здіснюється на протязі 5-10 хв. лікарем-рентгенологом з досвідом роботи понад 14 років. У разі необхідності консультація надається лікарем-мамологом ,який є в штаті лікарні та знаходиться в сусідньому кабінеті.

Телефон реєстратури 095-398-21-77 для попереднього запису та довідок.

Записатися онлайн: https://helsi.me/doctor/2b61c22d-e584-422e-ad78-b1e4d2d03ebc

Також мамограф працює у КП «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради»:

Заклад проводить мамографію за Програмою медичних гарантій – безкоштовно. Обстеження проводять висококваліфіковані лікарі на сучасному обладнанні за попереднім записом та за наявності електронного направлення з дотримання всіх протиепідемічних вимог. Додаткова інформація за телефоном 066-081-42-67

КП "2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради"

Під час огляду у жіночій консультації закладу і підозрі на патологію пацієнток напрявляють на УЗД молочних залоз.

Пацієнток старше сорока років направляють для проходження мамографії в лікувальні заклади, де укладено відповідний пакет з НСЗУ ( це КП «1-а міська клінічна лікарня ПМР» та КП «4-а міська клінічна лікарня ПМР»). Важливо! Для того, аби потрапити на огляд гінеколога вам не потрібне електронне направлення від сімейного лікаря – достатньо зателефонувати до реєстратури і записатися на прийом до гінеколога у зручний для вас час. Телефон для довідок 60-71-79

Загальновідомий факт: чим раніше виявлено хворобу, тим успішніше вона піддається лікуванню.

ЯК ПРОЙТИ ОБСТЕЖЕННЯ У ЖІНОЧІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ?

Перш за все потрібно знати: прийом гінекологів у жіночих консультаціях завжди безкоштновний, його проводять згідно програми медичних гарантій.

При цьому ви можете самі обрати лікаря, до якого хочете потрапити і записатися до нього у реєстратурі закладу. Важливо! Вас мають записати на прийом незалежно від місця проживання чи прописки. При цьому не потрібне електронне направлення.

Адреси у координати жіночих консультації Полтави:

Жіноча консультація міської клінічної поліклініки № 1 у м. Полтава

 Полтава, вул. Енгельса, 27-А

Телефон: 676259

«Жіноча консультація міської клінічної поліклініки № 1" працює в штатному режимі, лікарі-гінекологи приймають позмінно. У консульації ви можете здати призначені лікарем аналізи, зробити УЗД і пройти необхідні процедури.

Жіноча консультація поліклінічного відділення КП «2-а міська клінічна лікарня ПМР» 2

Місто Полтава, вул. Монастирська 7, а. Телефон реєстратури: 60-71-79

У поліклініці працює оглядовий кабінет, де ви можете отримати першу консультацію та отримати висновок фахівця. Для ранньої діагностики онкозахворювань запроваджена діагностична гістероскопія у пацієнток віком більше 50 років. У консультації проводять обстеження згідно чинних протоколів у повному обсязі.

Зокрема, у консультації діють:

  • мала операційна;
  • маніпуляційний кабінет;
  • акушерсько-гінекологічні дільниці;
  • «кабінет Планування сім’ї»;
  • денний стаціонар, в якому надається допомога вагітним та гінекологічним хворим.

Більше про роботу жіночої консультації читайте тут:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медицина #діагностика #лікування
Оголошення
live comments feed...