• Головна
  • У бою з окупантами загинув захисник Анатолій Петренко
11:30, 23 січня

У бою з окупантами загинув захисник Анатолій Петренко

У бою з окупантами загинув захисник Анатолій Петренко

Народився Анатолій Петренко 13 грудня 1973 року в Нехворощі. Чоловік у рідному селі займався підприємницькою діяльністю. Згодом переїхав до Полтави на навчання в університеті, де здобув спеціальність агронома. У 2014 році чоловік отримав другу вищу освіту в Полтавському національному технічному університеті зі спеціальності «інженер-механік нафтових і газових промислів».

У 2004 року воїн переїхав жити до Полтави. Тут він працював на приватному підприємстві «Полагропром», де зумів стати начальником відділу продажу. До початку повномасштабного вторгнення чоловік працював менеджером з продажу.

Після початку повномасштабного вторгнення Анатолій Петренко пішов добровольцем на фронт. 19 січня захисник загинув. Це сталося поблизу села Благодатне Волноваського району. У чоловіка лишилася дружина та двоє доньок.

- Молодий, відкритий, щирий, добрий, людяний, справедливий... Таким він був, є і буде в пам’яті рідних, друзів, близьких, побратимів, однокласників.

Анатолій встиг зробити чимало для наближення Української Перемоги. З перших днів окупації він добровольцем пішов до війська і війну бачив на власні очі, не шкодував сил для знищення ворогів. Себе, на превеликий жаль, не вберіг. Не хочеться вірити... Але мусимо, - йдеться у повідомленні.

Інформацію про час та місце прощання із захисником буде повідомлено пізніше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #захисник #прощання
Оголошення
live comments feed...