• Головна
  • Ще один полтавський спортсмен отримуватиме стипендію голови облдержадміністрації
11:07, 27 липня 2013 р.

Ще один полтавський спортсмен отримуватиме стипендію голови облдержадміністрації

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» щодо підтримки талановитих дітей, спортсменів, які відстоюють честь країни на світових аренах в Полтавській області призначається стипендія голови облдержадміністрації.

Список провідних спортсменів області на отримання стипендії голови Полтавської облдержадміністрації повнився ще одним спортсменом. Ним став майстер спорту України з плавання, член збірної команди України, срібний призер чемпіонату України серед молоді 2012 року на дистанції 100 м батерфляєм, дворазовий переможець Національного Кубку України 2012 року на дистанціях 50 та 100 м батерфляєм Любомир Лемешко, який є кандидатом до олімпійської збірної команди України на літні Олімпійські ігри 2016 року.

Про це повідомив начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Петраш на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, в якій взяв участь Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін.

За його словами розмір стипендії становить 2 мінімальні заробітні плати. На здобуття стипендій можуть подаватися кандидатури провідних та перспективних спортсменів області, які включені до списку спортсменів-кандидатів до олімпійської збірної команди України та списку збірних команд України з олімпійських видів спорту. На даний час такі виплати отримували 11 спортсменів області. Любомир Лемешко став 12.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...