• Головна
  • У Полтаві помер науковець Іван Редчиць
09:31, 19 січня
Надійне джерело

У Полтаві помер науковець Іван Редчиць

У Полтаві помер науковець Іван Редчиць

Наукова спільнота сьогодні понесла втрату - на 88-му році відійшов у Вічність професор, доктор медичних наук Іван Васильович Редчиць . Професор Редчиць  закінчив Вінницький медичний інститут у 1958 році.

Надалі працював дільничним лікарем Овруцької районної лікарні Житомирської області. Працюючи практичним лікарем, підготував та успішно захистив кандидатську дисертацію. У майбутньому життєвий шлях професора  . був пов'язаний з роботою в Чернівцях та Криму, де ним глибоко та ґрунтовно вивчалися проблеми реабілітації хворих на бронхо-легеневу патологію.

 З 1983 року робота професора Редчиця  була пов’язана з Полтавським медичним стоматологічним інститутом. До 1994 року він очолював кафедру пропедевтики внутрішніх хвороб, надалі працював професором цієї ж кафедри. Під його керівництвом захищено 6 кандидатських та 1 докторська дисертації.

Наукові інтереси професора  охоплювали багато пульмонологічних та гастроентерологічних проблем. Наукові дослідження знайшли відображення у численних друкованих працях, патентах, монографіях, посібниках. Лекції та практичні заняття професора Редчиця  відзначалися високою педагогічною майстерністю та науково-професійним рівнем.

" Професор Іван Редчиць мав чудовий талант Лікаря, Педагога та Науковця. Це була людина з добрим серцем, яку поважали колеги, студенти та хворі. Адміністрація, профком, колектив кафедри пропедевтики внутрішньої медицини, професорсько-викладацький склад ЗВО ПДМУ та студенти сумують з незворотної втрати професора Редчиця Івана Васильовича і висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійного" сказано у повідомленні  ПДМУ

Прощання з професором Редчицем Іваном Васильовичем відбудеться сьогодні,  19.01.2023 в залі прощань паталогоанатомічного бюро обласної лікарні о 10.20.

Читайте також: у Полтаві попрощалися із загиблим працівником "Полтаваобленерго" Сергієм Почепом

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вчений #науковець #некролог
Оголошення
live comments feed...