• Головна
  • Уряд дозволив пересилати паспорти поштою
18:30, 18 січня
Надійне джерело

Уряд дозволив пересилати паспорти поштою

Уряд дозволив пересилати паспорти поштою

Кабінет Міністрів дозволив пересилати у міжнародних поштових відправленнях закордонні паспорти та на час воєнного стану паспорти громадянина України та посвідчення особи на повернення в Україну. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду 17 січня.

За словами представника Верховної Ради у Кабінеті Міністрів ТарасаМельничука, рішенням Уряду внесено зміни до надання послуг поштового зв’язку та дозволено пересилання у міжнародних реєстрованих поштових відправленнях паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

Крім цього у період воєнного стану або на період, що закінчується в останнє число місяця, в якому завершується дія карантину, паспортів громадянина України або посвідчення на повернення в Україну.

"Дозволено пересилання в міжнародних реєстрованих поштових відправленнях паспортів громадянина України для виїзду за кордон, а також у період дії воєнного стану або на період, що закінчується в останнє число місяця, у якому завершується дія карантину, встановленого на території України КМУ, паспортів громадянина України, посвідчення особи на повернення в Україну", — сказано у повідомленні.

Читайте також: Випускник політехніки створив універсальний наземний дрон і виклав у вільний доступ програму для його модифікації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#паспорт #пошта #пересилка
Оголошення
live comments feed...