• Головна
  • В області за місяць виявлено 121 порушення Правил дорожнього руху водіями автобусів
14:04, 26 липня 2013 р.

В області за місяць виявлено 121 порушення Правил дорожнього руху водіями автобусів

Щомісячно працівники Державтоінспекції Полтавщини разом з представниками Укртрансінспекції проводять спільні заходи, метою яких є забезпечення безпеки пасажирських перевезень.

Головним завданням таких спільних груп є профілактика аварійності серед маршрутних транспортних засобів, а також посилення роботи щодо зміцнення транспортної дисципліни водіїв та підвищення технічної готовності автотранспорту, що залучається для перевезення людей.

Так, 24 липня до такого спільного рейду долучилися і представники засобів масової інформації, які працювали на автодорозі Київ – Харків – Довжанський на посту №1 «Чутово». Під час перевірки автобусів та маршруток інспектори ДАІ застосовували пересувну діагностичну лабораторію, за допомогою якої можна було визначити справність автомобіля та готовність його до перевезення людей.

Не обійшлося і без порушників цього дня. Працівниками ДАІ було складено 2 адміністративні протоколи на водіїв-порушників за перевищення швидкості під час перевезення пасажирів.

Такими спільними групами за червень місяць працівниками ДАІ під час несення служби здійснено перевірку 1476 автобусів та мікроавтобусів, з яких 389 здійснювали нерегулярні перевезення пасажирів. Виявлено 38 технічно-несправних автобусів, з яких 5 із заблокованими запасними та аварійними виходами, 4 з незаконно встановленими додатковими місцями для сидіння. Всього за місяць виявлено 121 порушення Правил дорожнього руху допущених водіями автобусів, з них керування автобусами у стані сп’яніння - 2, перевищення швидкості руху - 11, зберігання автобусів, що використовуються для перевезення пасажирів на комерційній основі, поза встановленими місцями їх стоянки - 3, керування без ліцензійної картки - 7, відхилення від встановленого маршруту руху автобусів - 35.

«Працівники Державтоінспекції Полтавщини і в подальшому контролюватимуть пасажироперевізників, аби попередити прикрі ситуації за їх участю, а пасажири відчували себе безпечно та комфортно під час поїздок» – зазначив заступник начальника Управління Державтоінспекції в Полтавській обалсті Ігор Палієнко.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...