Новини компаній
14:53, 11 січня

Що подивитись у Полтаві

Новини компаній
Що подивитись у Полтаві, фото-1

Полтава — дивовижне місто. Це невелике за мірками України місто, яке важко назвати туристичним. Воно більше орієнтується на сільськогосподарську діяльність і промисловість.

Навряд чи ви оберете Полтаву основним туристичним напрямом, якщо захочете дізнатися більше про Україну. Але нерідко сюди приїжджають у гості, за діловими зустрічами, по роботі, у відрядження та з інших причин.

У такому разі ознайомитись із Полтавою справді варто, адже тут також, як і в інших містах України, є на що подивитися.

Туристична мапа

Перше, що треба сказати: Полтава знаходиться на відстані 350 км від Києва та лише 140 км до Харкова — найбільших міст України, у яких дуже багато пам'яток, знакових геоточок.

Полтава дивовижна тим, що в ній дуже легко орієнтуватися. Наприклад, у самому центрі розташований Корпусний сад. Його назвали так на честь кадетського корпусу, котрий так іменувався аж до початку революції. Це унікальне історичне місце. Відомо, що саме тут Петро Перший подякував військам, які перемогли шведів у знаменитій битві під Полтавою.

Рівно через 100 років після такої знаменної події на цьому місці було встановлено колону у вигляді золоченого орла, ототожнююча символ мужності й героїзму. Нещодавно меморіальну колону прикрасили прапором України та синьо-жовтими стрічками.

Від Корпусного саду є розгалуження вулиць, що йдуть у різні боки й ведуть до інших знакових пам'яток міста. Найзначуща вулиця в туристичній маі — вулиця Соборності. Нею можна прогулятися та відвідати магазини, торгові центри, кафе й ресторани.

Полтава — не найвибагливіше місце для туриста у фінансовому аспекті. Але сюди, зрозуміло, найкраще приїжджати з грошима. У вас їх може стати ще більше, якщо ви заглянете на сайт TopCasinoExpert і ознайометеся з усіма унікальними пропозиціями: тут зібрані найкращі ігрові майданчики, що відрізняються високою репутацією, надійністю.

Куди піти ще

По вулиці Соборності можна дійти, мабуть, до головної полтавської пам'ятки — Свято-Успенського кафедрального собору. Одразу за ним розташована альтанка прямо біля урвища. Звідси відкривається справді приголомшлива картина й можна насолодитися шикарним видом на місто. Шкода, що річки не видно, вона закрита дахами приватних будинків.

Полтава — місто з великою історією. Саме тут проходило безліч знакових битв, ось чому тут так багато пам'яток, монументів, присвячених історичним битвам і баталіям. Рекомендуємо відвідати таке культове та знакове місце, як поле Полтавської битви. Саме з цією визначною пам'яткою і асоціюється Полтава в багатьох людей.

Сьогодні це поле — один великий меморіал, на місці якого стоять різні пам'ятники. Якщо ви плануєте самостійну поїздку без гіда, буде проблематично дізнатися про всі монументи, їхню історію, вікову славу. В іншому випадку достатньо відвідати один музей — буде корисно, цікаво, інформативно.

Музей Полтавської битви — дивовижне місце, де точно не занудьгуєте. У цьому музеї докладно розказано не лише про бої, що відбувалися на околицях Полтави, а й історію самого міста. Тут зібрано велику кількість оригінальних експонатів. Справжня знахідка для тих, хто захоплюється історією, хто прагне дізнатися ще більше як про саму Полтаву, так і про Україну загалом.

Як бачимо, у Полтаві чимало цікавих та знакових місць, тому справді є на що подивитися.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...