• Головна
 • Використання полікарбонату для безпечного скління технологічних споруд - обираємо найкращий варіант
Новини компаній
13:00, 13 січня

Використання полікарбонату для безпечного скління технологічних споруд - обираємо найкращий варіант

Новини компаній

У багатьох сучасних будівельних проєктах завжди існує попит на прозорий оздоблювальний матеріал, який поєднує в собі міцність, низьку вартість і тривалий термін служби. Полікарбонат, порівняно новий синтетичний полімерний матеріал, має низку переваг і зараз доступний у значних кількостях для масштабного та приватного будівництва. Це забезпечило постійний ріст попиту на полікарбонат, як замінник скла для вікон.

Використання полікарбонату для безпечного скління технологічних споруд - обираємо найкращий варіант, фото-1

Чому замовник обирає полікарбонат

Завдяки унікальним властивостям цього полімерного пластику вдалося підняти якість продукції, що використовується в різних галузях і приватних господарствах, на новий рівень.

Полікарбонат має такі переваги:

 • Міцність. Цей показник у 200 разів більше ніж у силікатного скла. Матеріал гнеться й розколюється, але не розбивається від сильних ударів.
 • Екологічна чистота. Навіть при високих температурах, характерних для пожежі, полікарбонат не виділяє в навколишнє середовище небезпечних сполук.
 • Адаптивність. Ця функція матеріалу використовується для створення вигнутих поверхонь різної форми.
 • Низька питома вага, яка у два рази перевищує акрил і втричі більше скла.
 • Чудова світлопроникність, що дозволяє проходити до 92% природного світла.
 • Відмінна звукоізоляція і мінімальна теплопровідність.
 • Матеріал водонепроникний й морозостійкий.
 • Довговічність гарантується при належному використанні.

Матеріал легкий і простий в роботі – його легко різати, свердлити та пиляти.

Використання полікарбонату для безпечного скління технологічних споруд - обираємо найкращий варіант, фото-2

Класифікація сучасних матеріалів

Полікарбонат випускається в декількох видах. Кожен з них має широкий спектр застосування.

Особливості кожного рішення:

 • Монолітний полікарбонат доступний у вигляді прозорих, матових і кольорових листів. Цей матеріал має виняткову міцність, тому так популярний. Дана модель є чудовою антивандальною речовиною, яке захищає від ударів і подряпин.
 • Сотовий полікарбонат являє собою лист, що складається з двох або більше тонких пластин, з’єднаних між собою ребрами жорсткості різної форми. Широке використання даного варіанту в будівництві пояснюється його чудовими теплоізоляційними якостями та міцністю.
 • Всередині приміщення часто використовується профільований полікарбонат. Завдяки своїй ударостійкості та вогнестійкості пластикові покрівельні поверхні можна використовувати, не завдаючи шкоди тим, хто знаходиться під ними.
 • Багатокамерна профільована модифікація чудово зарекомендувала себе при склінні вікон. Особливості структури матеріалу дозволяють уникнути появи конденсату при експлуатації.

Модульні склопакети з полікарбонату не бояться ні морозів, ні метеорологічних явищ – захищають від вітру та добре переносять надмірну вологість. Вони представлені гофрованою формою, що гарантує стійкість до різних зовнішніх негативних факторів впливу.

Використання полікарбонату для безпечного скління технологічних споруд - обираємо найкращий варіант, фото-3

Обираємо найкращий варіант

Будь-який вид матеріалу – це комплекс позитивних властивостей – сучасної герметичності, стійкості до опадів та вітру, що гарантують тривалий термін експлуатації.

Для правильного вибору ключову роль відіграє місце встановлення:

 • Коли необхідно склити приміщення, що не опалюються, то підійде профільований полікарбонат.
 • Для житлових приміщень, де діє опалення, найкращим вибором стане багатокамерний варіант або встановлення модульних полікарбонатних систем.

На фінальну ціну замовлення впливає не тільки площа скління, а й використання різноманітних аксесуарів для монтажу та вибір типу полікарбонату. Наш магазин доставляє вибраний матеріал у всій країні. Варто заздалегідь проконсультуватися з менеджером, щоб отримати якісні та відповідні нагоді вікна з полікарбонату

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...