• Головна
  • Як купити годинник відповідного розміру для вашого зап’ястя
Новини компаній
09:53, 5 січня

Як купити годинник відповідного розміру для вашого зап’ястя

Новини компаній

Як люди, ми прагнемо до природного балансу. Від того, як наше взуття поєднується з нашим одягом, до ширини наших джинсів і навіть різних розмірів годинників, які ми носимо, чоловічий стиль полягає в пошуку правильного балансу. Прагнення до правильних пропорцій – це інстинкт, незалежно від того, чи ми займаємось спортом, будуємо будинок чи одягаємося. Ви б не одягли костюм на два розміри більше (або на два розміри менший, якщо на те пішло), тому що виглядатимете смішно. Але чи застосовуєте ви той самий принцип до свого годинника? У цій статті ми пояснюємо, як купити годинник правильного розміру для вашого зап’ястя.

Які розміри годинників підходять для мого зап’ястка?

Загалом, якщо у вас менше зап’ястя, вам потрібен годинник меншого розміру. Якщо у вас велике зап'ястя, вам потрібен більший годинник. Давайте розберемо це трохи детальніше на 5 ключових елементів.

№1 Діаметр корпусу годинника

Діаметр корпусу є найбільш очевидним і помітним елементом пропорції. Чоловічі годинники (як приклад: https://www.briolis.com.ua/product-category/godynnyky-naruchni/men-watches/) зазвичай коливаються від 38 мм до 46 мм. Бувають і 54 мм. Корпуси годинників, розмір яких перевищує 46 мм, вважаються великими. На даний час вони  користуються популярністю. Корпуси годинників менше 38 мм гармонійно підійдуть до жіночого зап'ястя. Отже, як дізнатися, який розмір вам підходить? Виміряйте своє зап'ястя.

Як виміряти моє зап'ястя для годинника?

Оберніть рулеткою ту частину зап’ястя, на якій зазвичай носите годинник. Якщо у вас немає рулетки, ви можете заміряти лінійкою і використовувати будь-яку паперову купюру. Оберніть купюру навколо зап’ястя, щоб визначити його окружність. Обхват зап’ястя: 15-18 сантиметрів – у вас маленьке або середнє зап’ястя. Шукайте корпуси годинників малого та середнього діаметру – 38 мм, 40 мм і 42 мм. Обхват зап’ястя: від 19 до 21 см – у вас велике зап’ястя. Шукайте корпуси годинників діаметром 44,  46 мм і більше.

№2 Товщина корпусу годинника

Товщина корпусу часто прямо корелює з діаметром корпусу. У той час, коли механічні годинники домінували на ринку, вважалося, що більш тонкий корпус є кращим. Це вже не стосується електронних годинників, що виходять на ринок, а також кварцових дизайнів. Загальне правило полягає в тому, що зі збільшенням або зменшенням діаметра корпусу змінюється і товщина . Зазвичай для діаметра від 38 мм до 42 мм ви побачите близько 7 мм товщини. Коли ви досягаєте 44 мм і більше, товщина збільшується приблизно до 9 мм.

#3 Ширина стрічки годинника

Годинник із хорошими пропорціями зазвичай має ширину ремінця приблизно в половину діаметра корпусу. Якщо ви носите годинник діаметром 40 мм, ширина повинна бути приблизно 20 мм. Залежно від ваших уподобань стилю, ви можете носити годинник із ширшою шириною ремінця. Я віддаю перевагу меншій ширині ремінця, однак у мене менші зап’ястя. Якщо у вас більші зап’ястя, ви можете вибрати ширші ремінці. Якщо ви хочете вибрати ремінець для годинника, ви можете визначити ширину ремінця на основі ширини вушка.

#4 Матеріал ремінця для годинника

Шкіряні ремінці додадуть вашому годиннику стрункішого вигляду. Металевий ремінець, навіть такого ж розміру, як шкіряний, завжди виглядатиме більшим і важчим через природу металу. Це важливий момент, якщо у вас менші зап’ястя. Металеві ремінці візуально збільшують годинники, що робить їх основним вибором для чоловіків із великими зап’ястями.

#5 Дивитися деталі

І останнє, але не менш важливе, подивіться на розмір компонентів годинника. Це означає, що зверніть увагу на цифри, години та секундні стрілки. Розмір вушка, штовхач і перемикач. Оскільки ці компоненти збільшуються в розмірах і товщині, створюється ілюзія більшого годинника. Це може призвести до того, що годинник на чоловіках із меншими зап’ястями може виглядати непропорційним, особливо в поєднанні з будь-яким із згаданих вище елементів. Важливо звернути увагу на компоненти, як вони впливають на інші елементи годинника. Якщо у вас годинник від 38 до 40 мм і цифри величезні, він виглядатиме незбалансованим. З іншого боку, якщо у вас є годинник товщиною 9 мм із діаметром корпусу 46 мм і тонкими годинниковими стрілками, щось також може здатися неправильним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#годинник #годинник на зап'ястя #персональний годинник
Оголошення
live comments feed...