• Головна
  • МРТ і КТ у Києві: де зробити якісне і недороге обстеження
Новини компаній
12:00, 5 січня

МРТ і КТ у Києві: де зробити якісне і недороге обстеження

Новини компаній
МРТ і КТ у Києві: де зробити якісне і недороге обстеження, фото-1

Часто трапляється, що хвороба вражає людину підступно, коли вона і не чекала нічого такого від свого організму. Тільки-но буквально вчора ви були абсолютно здорові, але вже сьогодні дивні та тривожні відчуття змусили звертатися до лікаря. У цьому випадку його завдання – провести обстеження і в разі необхідності направити пацієнта на дослідження. Найчастіше це саме магнітно-резонансна або комп’ютерна томографія, оскільки вони є кращими методами для з’ясування того, що відбувається з хворим.

Можна зробити МРТ та КТ у Києві на базі DC&SCAN, яке знаходиться на базі відділення променевої діагностики КНП «Дитяча клінічна лікарня №7 Печерського району». На відміну від приватних центрів, де існує правило «більше людей – більше виручка», ця компанія пропагує геть інші цінності. Справа в тім, що протоколи DC&SCAN регулюються державними установами – відповідно, мета не у кількості, а у якісному дослідженні стану людини для її подальшого відновлення.

Сутність методики МРТ

Це насправді спосіб, що не має аналогів у медицині за рівнем показників та точності в дослідженні нашого організму. Також багатьох приваблює той факт, що МРТ не передбачає опромінювання пацієнта за допомогою рентгена. Апарат працює за іншим принципом: великий магніт перетворює атоми водню в організмі на багато електромагнітних «маячків», і через це вибудовується тривимірна схема внутрішніх органів.

За допомогою МРТ можна досліджувати наступні відхилення:

а) опорно-рухового апарату - суглоби, м’язи, хребет, грижі, травми та запальні процеси;

б) процеси, що мають дегенеративно-дистрофічну складову;

в) різноманітні новоутворення;

г) вроджені патології.

Також магнітно-резонансна томографія незамінна при виявленні порушень у центральній нервовій системі, до якої належать головний та спинний мозок, порушень мозкового кровообігу (гематоми, інсульти та аневризми), може виявляти пухлини, запальні процеси в організмі, інфекційні захворювання, розсіяний склероз, і зміни у мозку, які були спричинені травмами. Якщо проблема у внутрішніх органах чи органах малого тазу, МРТ здатна провести і їх дослідження, а ще - виявити гострі та хронічні запалення, камені у органах та протоках, захворювання сечостатевої та видільної системи, онкологію.

Переваги МРТ: короткий перелік

Дослідження апаратом МРТ у Києві – це метод, спроможний якомога більш вірно зробити діагностику на ту чи іншу хворобу без застосування рентген-випромінювання. Примітно, що зону, яка буде в полі зору фахівця, можна роздивлятися в декількох різних площинах, а це дозволяє встановити і саму наявність хвороби, і її стадію.

Ще одна перевага МРТ – відсутність спеціальної підготовки до процедури. Тобто пацієнт перед проходженням процедури може не відмовлятися від їжі, до якої звик, чи ліків, що має приймати. В залежності від складності обстеження триватиме від 15 хвилин до 1,5 години, і якщо у людини є проблеми із знаходженням у замкненому просторі, її на сеансі може супроводжувати хтось із рідних.

Основні засади комп`ютерної томографії

Іноді стається так, що тому чи іншому пацієнтові може бути відмовлено у проходженні МРТ через певні особливості організму. Тоді на заміну цій процедурі приходить комп’ютерна томографія, що супроводжується рентген-випромінюванням. В середньому дослідження займає 15 хвилин, і за цей проміжок часу апарат КТ здійснює велику кількість знімків дрібних структур організму - розміром до 0,5 мм, і ці картинки потім доведеться розшифровувати спеціалісту.

КТ характеризується тим, що спроможна провести обстеження фактично будь-якого органу чи зони тіла: для цього пацієнту всередину вени ставиться катетер. Процедура призначається, коли є підозри на:

1) забиття, переломи, травми, вивихи, гострі стани, при цьому ефективно локалізуючи конкретне місце проблеми;

2) гострі запалення, розрив внутрішніх органів, черепно-мозкові травми;

3) захворювання легень та грудної клітини; застосовується КТ і в онкоскрінінгу, тобто знаходженні зосереджень пухлинних вогнищ;

4) проблеми з органами черевної порожнини чи малого тазу.

Надійно та швидко: працюють професіонали!

Фахівці центру DC&SCAN у своїй роботі використовують апарати тільки останнього покоління, тому діагностика буде якісною. Наприклад, для МРТ це томограф GENERAL ELECTRIC Optima MR 360 1,5T, який є запорукою того, що дослідження відбудеться за всіма сучасними стандартами.

Працюють з отриманими даними лікарі-рентгенологи, що мають величезний досвід роботи, а це означає, що пацієнт може не переживати за якісь помилки в ході обстеження. До речі, його результатів довго чекати не доведеться: зазвичай вони готові вже наступного дня, проте у невідкладних випадках рахунок йтиме на кілька годин.

Спеціалісти DC&SCAN приймають хворих на МРТ і КТ не тільки з Печерського району Києва чи правого берега, а й інших районів і навіть областей України. Клініка розташована на вул. Професора Підвисоцького, 4б, неподалік від станції метро «Дружба народів».

Ціни на магнітно-резонансу та комп’ютерну томографію у цьому центрі є одними з найнижчих у Києві, тобто фактично усі категорії населення можуть скористатися послугами DC&SCAN.

Наостанок додамо, що за статистикою в Україні КТ займає 61%, а МРТ - 39% від загального обсягу досліджень. Це не дивно: саме ці процедури допомагають вчасно виявити у людини навіть найскладніші захворювання. Якщо у вас виникли проблеми, звертайтеся по допомогу до нас. Але найголовніше все ж таки – завжди будьте здорові!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...