• Головна
  • Ганна Маляр розповіла, чи попередять українців в разі нового масштабного наступу росіян
15:30, 3 січня
Надійне джерело

Ганна Маляр розповіла, чи попередять українців в разі нового масштабного наступу росіян

Ганна Маляр розповіла, чи попередять українців в разі нового масштабного наступу росіян

Україна не може гарантувати попередження населення про новий масштабний наступ росіян, бо це "некоректно" через те, що противник має кілька сценаріїв і ухвалює свої рішення в останній момент. Проте, українські війська завжди готові до будь-яких дій з боку росіян. За її словами, про попередження населення говорити не коректно, адже плани у противника змінюють дуже часто.

Про це розповіла заступниця міністра оборони Ганну Маляр в ефірі телемарафону.

"Ворог орієнтується по ситуації. Вони теж приймають рішення в останні години й ті, хто його виконують, вони не знають за день до того як, де і які будуть виконувати рішення", — каже Маляр.

Вона заявила, що противник орієнтується по ситуації та по динаміці фронту та намагається розрахувати свої ресурси.

"Ми завжди відкрито говоримо, що зараз на території Білорусі відбувається рух особового складу та техніки. Він відбувається з лютого. Вони постійно імітують там навчання, насправді ж ми розуміємо, що це стан готовності", — зазначила Маляр.

За словами Ганни Маляр, росія завжди використовує Білорусь у власних цілях і ми повинні бути готові до будь-яких розвитків подій.

"Росія може використати все що завгодно, це війна. Тому всі повинні бути готові до будь-якого розвитку подій, але розуміти, що ми володіємо інформацією і максимально наскільки може бути держава готова", — пояснила вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна #наступ #Україна
Оголошення
live comments feed...