• Головна
  • До 1025-річчя хрещення Київської Русі.
Звернення
09:30, 25 липня 2013 р.

До 1025-річчя хрещення Київської Русі.

Звернення

Шановні земляки!

 28 липня 2013 року наша країна відзначає 1025-річчя хрещення Київської Русі.

Це стало доброю нагодою ще раз оцінити велике історичне значення цієї події як для народу України, так і для світової громадськості. Адже прийняття християнства дало можливість Київській державі увійти в коло країн християнської цивілізації, стати складовою його інтелектуального і духовного надбання, рівноправним, визнаним суб’єктом міжнародних відносин.

Ми, учасники урочистої зустрічі з керівництвом області, поділяємо і підтримуємо устремління Президента України щодо відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі на державному рівні. Християнство є консолідуючим чинником у нинішньому українському суспільстві. Навколо християнських цінностей, що лежать в основі української духовності, об’єднуються зусилля влади і народу в процесі державотворення.

Керуючись ідеями християнства, дбаючи про примноження духовних здобутків нашого народу, утвердження в Україні сильної і справедливої держави, ми закликаємо всіх до єднання та спільної праці на благо нашої країни.

Нас об’єднує робота щодо виховання молоді, подолання негативних явищ у суспільному житті, допомога хворим, одиноким, малозабезпеченим, встановлення дружніх відносин між народами.

Кожен віруючий громадянин України повинен вважати своїм святим обов’язком берегти мир і злагоду в суспільстві, єдність нашого народу, його історичну пам'ять, трудові і культурні традиції.  

Нехай цей ювілейний рік стане джерелом нових сил, очистить наші душі, поселить у серця чуйність і доброту, зміцнить віру в Господа нашого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...