• Головна
  • На Полтавщині працюватиме мобільна медична клініка
15:00, 17 грудня 2022 р.
Надійне джерело

На Полтавщині працюватиме мобільна медична клініка

На Полтавщині працюватиме мобільна медична клініка

Про це повідомляє начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

На Полтавщині працюватиме мобільна медична клініка, фото-1

«Відтепер саме на цій автівці фахівці обласної лікарні виїжджатимуть для проведення обстежень жителів громад. Отримали авто від Фонду народонаселення ООН.

Автомобіль класу А, обладнаний необхідною апаратурою: портативним УЗД, ЕКГ із можливістю дистанційно передавати інформацію, кольпоскопом, є обладнання для визначення рівня цукру в крові, обстеження на ВІЛ та гепатит В і С. Що дуже важливо, машина забезпечена киснем і генератором, може працювати в умовах відключення світла. За потреби її можна адаптувати під різні види вузькоспеціалізованої допомоги: огляд кардіолога, хірурга, стоматолога й інших спеціалістів.

Із листопада в області діє проєкт «Мобільні бригади репродуктивного здоров’я». Щодня у громади виїжджає бригада фахівців обллікарні: кардіолог, акушер-гінеколог, лікар УЗД та медсестра. За півтора місяця вже обстежили близько 600 людей. Завдяки своєчасній діагностиці медикам вдалося попередити кілька випадків розвитку інфаркту міокарда й раку шийки матки. Послуги безкоштовні, їх можуть отримати місцеві жителі та переселенці», – йдеться у повідомленні.

На Полтавщині працюватиме мобільна медична клініка, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава
Оголошення
live comments feed...