• Головна
  • У Полтаві безробітних будуть навчати успішно знаходити роботу
10:31, 24 липня 2013 р.

У Полтаві безробітних будуть навчати успішно знаходити роботу

Навчальна група буде складатися з безробітної молоді та людей з малозабезпечених сімей

 23 липня в обласній раді пройшла прес-конференція, присвячена початку циклу інформаційних семінарів для безробітної молоді центрів зайнятості згідно програми «Твій вибір» Полтавського центру сім’ї «Родинний дім» за підтримки Міжнародної організації міграції.

В заході взяли участь директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва, прес-секретар полтавського центру зайнятості «Родинний дім» Ірина Печерська, директор «Обласного молодіжного центру» обласної ради Анатолій Безпалюк та директор полтавського центру сім’ї «Родинний дім» Лідія Сафронова.

— Сприяння працевлаштуванню – це не лише матеріальна підтримка, — говорить Катерина Клавдієва. – В першу чергу це формування особистості та отримання певної інформації. Без неї зараз практично неможливо знайти собі роботу . Люди потрапляють в різноманітні ситуації, які навіть можуть загрожувати їхньому життю. Навчаючись, люди можуть себе захистити у важких ситуаціях.

Директор «Обласного молодіжного центру» Анатолій Безпалюк зазначив, що зараз запорука успішної людини є її працевлаштування.

—  Ми постійно працюємо з рекламодавцями і розуміємо, які люди їм потрібні, — говорить керівник Центру. – Статистика говорить, що за останні три роки активність молоді на ринку впала. Якщо ми говоримо про працевлаштування в минулих роках, то люди більше зверталися до нас. На жаль, зараз все це зменшується. На роботу за 1200 гривень молоді люди йти не дуже бажають. Багато хто хочуть відразу стати керівниками, однак мало хто проходив нормальну практику під час навчання. Велика кількість людей не знаходить себе тут, і тому шукають щастя закордоном.

— Коли ми лише думали створювати подібні семінари, то запитували у молоді чого саме вони хочуть отримати від роботи, — говорить Лідія Сафронова. – Як виявилося всі відразу хочуть отримати соціальний пакет та гідну зарплату, але потрібно добре розуміти, в який час ми живемо. Люди, які виїжджають закордон погоджуються працювати на будь-якій роботі, аби лише отримувати хорошу зарплатню. Наш проект буде складатися з двох частин: інформування про ризики європейської міграції та пошук роботи.

За словами директора полтавського центру сім’ї тренінги будуть проходити в серпні-вересні цього року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...