• Головна
  • Підсумки роботи Управління ДСНС за перше півріччя 2013 року.
16:30, 23 липня 2013 р.

Підсумки роботи Управління ДСНС за перше півріччя 2013 року.

23 липня у Полтаві відбулося засідання прес-клубу за участі заступника голови Полтавської облдержадміністрації Бориса Галушко та начальника Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області Романа Кириленко. Під час зустрічі з представниками засобів масової інформації обговорювалися питання щодо запобігання виникнення пожеж в екосистемах області, попередження випадків загибелі людей на водних об’єктах та стану з надзвичайними ситуаціями та подіями в області.

З початку року в Полтавській області виникло 1684 надзвичайних подій. Внаслідок надзвичайних подій загинуло 218 осіб, з яких 1 дитина, постраждало 782 особи, з яких 101 дитина. Збитки склали 13 млн. 231 тис. грн. Врятовано 176 людей та матеріальних цінностей на суму 57 млн. 904 тис. грн. У 2013 році Управлінням ДСНС України у Полтавській області взято на облік 49 нещасних випадків з людьми на водних об’єктах, внаслідок нещасних випадків в 2013 році загинуло 47 осіб, з яких 2 дитини. Найбільше нещасних випадків на водних об’єктах виникло в містах Кременчук, Полтава, Кременчуцькому та Полтавському районах. З початку року в області виникло 9 лісових пожеж, 1 торф’яна пожежа, 1 пожежа на сільськогосподарському угідді, а також 51 раз рятувальники виїжджали на гасіння сухої трави, сміття та звалищ.

Під час проведення прес-клубу особлива увага була приділена питанням попередження нещасних випадків з людьми на воді, пожеж у лісових масивах, торф’яниках, а також запобіганню виникнення надзвичайних подій за участі дітей. Рятувальниками спільно з представниками органів державної влади, депутатського корпусу, правоохоронних органів, соціальних служб, громадських організацій, волонтерів та за участі засобів масової інформації проводиться активна інформаційно-роз’яснювальна робота із населенням для максимального усунення людського фактору з можливих причин виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також доведення до свідомості громадян основних правил безпечної життєдіяльності з метою запобігання травмування та загибелі громадян внаслідок надзвичайних подій та пожеж.

«Ці заходи дали свої результати, - відмітив заступник голови Полтавської ОДА Борис Галушко. - Кількість надзвичайних ситуацій і нещасних випадків нинішнього року значно зменшилася».

На завершення прес-клубу начальник Управління ДСНС України у Полтавській області Роман Кириленко зазначив, що рятувальники пожежно-рятувальних підрозділів області повністю готові до своєчасного реагування та ліквідації будь-яких характерних для літнього періоду надзвичайних ситуацій усіх рівнів складності. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...