• Головна
  • У ПОЛТАВІ СТВОРЯТЬ ЕЛЕКТРОННУ СИСТЕМУ ДЛЯ ЗАПИСУ ДІТЕЙ У ДИТСАДКИ
16:03, 23 липня 2013 р.

У ПОЛТАВІ СТВОРЯТЬ ЕЛЕКТРОННУ СИСТЕМУ ДЛЯ ЗАПИСУ ДІТЕЙ У ДИТСАДКИ

На встановлення електронної системи планують виділити 33 тис. грн.

У Полтаві функціонує 54 дошкільні навчальні заклади різних типів та форм власності (2 приватні, 1 відомчий), в яких виховується 11 тис. дітей проти 10,5 тис. у минулому році.

На виконання Закону України «Про дошкільну освіту» всіх дітей 5-річного віку охоплено навчанням. Як повідмили у прес-службі Полтавської міськради, З вересня 2013-2014 н. р. планується відкриття 5 груп на базі 1-их класів 4-ьох СНВК ( №№ 3,10,85,86) та 2 груп у дитсадка № 4 (пров. Гористий, 11), на облаштування приміщень яких виділено 410 тис. грн.

Фактично реконструкція садочка здійснена на 45% за рахунок місцевих коштів і на 55% — за рахунок державної субвенції. На даний час виконуються внутрішні роботи і планування площадок на території садочка. Роботи мають бути завершені до початку навчального року.

Нововведення в дошкільній освіті — створення електронної системи, яка дасть можливість батькам записати свою дитину в чергу до дитсадка через інтернет. У Полтаві така система повинна запрацювати з 1 вересня за умови виділення 33 тис. грн. для її встановлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...