• Головна
  • Телеведучий Олександр Педан зустрівся з полтавськими школярами
10:30, 10 грудня 2022 р.
Надійне джерело

Телеведучий Олександр Педан зустрівся з полтавськими школярами

Миргород і Полтава стали одними з міст, куди завітав телеведучий Олександр Педан в межах проєкту “Спільно до навчання”. Попереду ще тільки Київ, позаду Рівне, Луцьк, Львів, Хмельницький, Вінниця, Одеса, Кременчук, Кропивницький та Олександрія. З метою безпеки заходи не анонсують, але охочі відвідати їх можуть звертатися за детальнішою інформацією до місцевих департаментів освіти.

Телеведучий у межах ініціативи ЮНІСЕФ “Спільно до навчання”, реалізованої разом із ГО UMind, провів для місцевих учнів НеЛекції на теми мінної безпеки, ментального та фізичного здоров’я і важливості освіти зокрема.

Телеведучий Олександр Педан зустрівся з полтавськими школярами, фото-1

Більше чотирьох сотень учнів і батьків Миргорода та Полтави прийшли на зустріч із телеведучим Олександром Педаном. За сумісництвом громадський діяч і автор освітніх проєктів за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) завітав в область з метою проведення трьох НеЛекцій, на яких підіймав актуальні та важливі сьогодні питання в галузі шкільної освіти.

“Кожна дитина, навіть у сьогоднішніх умовах, повинна мати доступ до якісної і безпечної освіти, — переконаний Мурат Шахін, голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. — Важливо обрати зручний для себе формат навчання — офлайн, онлайн чи змішаний. З цим меседжем команда проєкту власне і їде до школярів і їхніх батьків. Ми хочемо донести, що, навчаючись, діти не лише отримають базові знання з географії, історії чи образотворчого мистецтва. Навчання дасть їм набагато більше — острівок безпеки, який був у них до повномасштабної війни, підтримку, спілкування з однолітками та фізичну активність”.

Телеведучий Олександр Педан зустрівся з полтавськими школярами, фото-2

“Ми назвали наш захід фаново НеЛекції, тому що вони першочергово були організовані для дітей. Це освітній захід, але без жодного домашнього чи контрольного завдання. Ми акцентували увагу на таких важливих сьогодні темах, як безпека під час повітряних тривог і мінна безпека, важливість навчання та зручні для цього формати, вакцинація, ментальне та фізичне здоров’я учнів. А зафіналили наші НеЛекції квестом, на якому школярі мали змогу засвоїти інформацію в ігровій формі”, — розповідає Олександр Педан.

Телеведучий ділиться, мета заходів — створити майданчики для комунікації між учнями, їхніми батьками та представниками освіти. Бо крім частини НеЛекцій для дітей, була проведена і дискусійна частина для дорослих.

“Як батько, я свідомий того, що сьогодні існує чимало сумнівів, хвилювань і запитань. Як школа буде освітлювати бомбосховище, якщо при повітряній тривозі вимкнуть світло? Що робити з домашніми завданнями в темряві? Як відбуватиметься і чи відбуватиметься навчання взимку? Всі ці запитання батьки мали змогу поставити безпосередньо представникам освіти на дискусійній частині заходу, яку ми провели після НеЛекцій”, — каже Олександр Педан.

Телеведучий Олександр Педан зустрівся з полтавськими школярами, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава
Оголошення
live comments feed...