• Головна
  • ЯК ПОЛТАВЩИНА ВІДЗНАЧАТИМЕ 1025-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ
15:32, 23 липня 2013 р.

ЯК ПОЛТАВЩИНА ВІДЗНАЧАТИМЕ 1025-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ

Заходи з нагоди хрещення Київської Русі триватимуть на Полтавщині до жовтня

Відзначення 1025-річчя Хрещення Русі — є утвердженням духовного єднання українського народу. Про це розповів під час прес-конференції заступник голови — керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Валерій Пархоменко.

— Президент України Віктор Янукович не випадково ініціював ідею відзначення ювілею на найвищому рівні, — зазначив заступник керівника області, — адже християнство становить великий сегмент у суспільному житті країни, бо, як і кожна релігія, християнство спрямоване на вдосконалення людини. Принципи християнства маємо перенести на наше повсякденне життя.

Тож Валерій Пархоменко наголосив:

— 1025-літній ювілей прийняття християнства як державної релігії Русі-України відзначаємо не тільки як свято християн, а як свято утвердження Української державності, її європейської ідентичності, духовного і культурного злету, як запоруку успішної демократичної модернізації українського суспільства.

Як повідомили у прес-службі Полтавської ОДА, у рамках святкувань мають намір провести «круглі столи» у вищих навчальних закладах, тематичні заходи в дитячих оздоровчих таборах, виставки та екскурсії. У середу в облдержадміністрації відбудеться засідання «круглого столу» за участю голови облдержадміністрації Олександра Удовіченка та церковних діячів області. Делегація з Полтавщини долучиться до урочистостей, які проходитимуть у Києві. Також Валерій Пархоменко наголосив, що низку заходів, приурочених 1025- річчя хрещення Київської Русі проводитимуть в області аж до жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...