• Головна
  • АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ ОШТРАФУЄ ПЕРЕВІЗНИКІВ ПОЛТАВИ ЗА ТАРИФ В 2,50 ГРИВЕНЬ
14:33, 23 липня 2013 р.

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ ОШТРАФУЄ ПЕРЕВІЗНИКІВ ПОЛТАВИ ЗА ТАРИФ В 2,50 ГРИВЕНЬ

Байдужість полтавців до нових тарифів за проїзд розв’язує руки міській владі

Антимонопольноий комітет України перевірить економічне обґрунтування підвищення тарифів на проїзд у Полтавському громадському транспорті. Про це «Полтавщині» повідомив голова Полтавського обласного територіального відділення АМКУ Володимир Оніщенко.

— Ми направили до міськвиконкому вимогу надіслати нам його рішення № 86 від 5.07.2013-го року, в якому йдеться про підвищення тарифів, — розповів він він. — Коли ми його отримаємо, то на підставі аналізу почнемо проводити дослідження законності зміни тарифів. Також на підставі Законів України «Про Антимонопольний комітет» та «Про захист публічної конкуренції» будемо визначати економічне обґрунтування даного підвищення. Скільки це все займе часу, точно сказати не можу, але однозначно, що не один тиждень Як на мене, порушення безумовно є, і ми їх обов’язково виявимо. Після чого будемо штрафувати за них перевізників. Взагалі мене дуже дивує реакція полтавців, які добросовісно платять по новим, підвищеним тарифам. Складається враження, що це нікого не здивувало, і нікому не потрібно. Жоден полтавець не написав заяву ні в АМКУ, ні в будь які інші органи. Звісно, в таких умовах Олександр Мамай (міський голова Полтави. — Авт.) має можливість робити все, що забажає.

Нагадаємо, у суботу, 20-го липня, у Полтаві деякі «кільцеві» автобуси вийшли на лінію з табличкою «експрес», а ціна за проїзд склала 2,50 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...