Новини компаній
09:10, 8 грудня 2022 р.

Військова техніка України

Новини компаній

Сучасна військова техніка – це не тільки танки та БТР. Номенклатура по озброєнню ЗСУ набагато ширша, і включає в себе велику кількість вантажівок та інших транспортних засобів для перевезення особового складу, різних видів боєкомплектів і паливно-мастильних матеріалів. Тому на перший план виходять саме автомобілі, як легкові (позашляховики, пікапи), так і вантажні.

Кожен автомобіль повинен бути не лише надійним, а й гарно замаскованим, до того ж, приховувати вантажі. З цією метою використовують тенти, які широко представлені в асортименті. Обирають ту чи іншу конструкцію згідно конкретним параметрам і вимогам, враховуючи умови експлуатації транспортних засобів. Якщо не вдається знайти необхідний аксесуар, то краще за все – замовити виготовлення тентів на військову техніку за індивідуальними розмірами та характеристиками.

Військова техніка України, фото-1

Оснащення військових вантажівок тентами

Наразі можна зустріти два основних види тентів. Перший – для приховування будь-якої техніки від противника в польових умовах. Такі аксесуари ще називають чохлами. Вони також захищають озброєння від негативних впливів зовнішнього середовища (опади, волога, сонячні промені, механічні пошкодження тощо).

Другий вид призначений для накриття вантажів, що транспортуються. Такі тенти встановлюють на:

  • Вантажівки;
  • Пікапи;
  • Позашляховики;
  • Інші типи військової техніки.

Враховуючи, що однією з функцій тенту є маскування, випускаються дані конструкції різних кольорів. Найбільш популярними в наших широтах є зелений колір, хакі, «олива» для літнього та весняного часу. Для зими виготовляються відповідно білі або світло-сірі тенти. Крім того, для приховування військової техніки в південних широтах актуальними є конструкції піщаного та світлого мілітарі кольорів. Вони дозволяють оснастити вантажівки та пікапи, що діють у степах, а також добре підходять для техніки, що поставляється західними партнерами.

Різноманітні тенти на техніку для ЗСУ можна замовити в NEW.TENT.UA. Це компанія, яка вже багато років займається випуском тентів для вантажних автомобілів, а останнім часом до її асортименту додались конструкції для військової техніки. Крім, власне тентів, здійснюється виготовлення каркасів для встановлення аксесуарів. В компанії діє і ремонтний цех, де можна відновити старий або пошкоджений тент, що набагато вигідніше, ніж купувати новий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...