![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
11:16, 7 грудня 2022 р.
Надійне джерело
Увага! Очікується погіршення погодних умов!
![Увага! Очікується погіршення погодних умов! Увага! Очікується погіршення погодних умов!](/dist-assets/images/cap.jpg)
Найближчі дні синоптики Полтавський гідрометцентр прогнозують погіршення погодних умов.
Сьогодні, починаючи із західних районів області, очікується сніг та мокрий сніг. Вітер південно-західний, 7-12 м/. Підвищення температури повітря до 0-3°морозу. 8 грудня вночі – мокрий сніг, вдень мокрий сніг та дощ, місцями ожеледь.
Наші підрядні організації переведені в режим чергування, аби вчасно забезпечити проїзд.
Зимове експлуатаційне утримання проводимо у режимі надекономії. В період воєнного стану пріоритет надається міжнародним шляхам, коридорам, якими доставляється озброєння, гуманітарна допомога та здійснюється евакуація населення. Маршрути узгоджуються з Полтавська обласна державна адміністрація .
В разі ускладнення руху, заторів чи обмежень на державних автошляхах – повідомляйте нашому диспетчеру за номером 067 400 60 80 (цілодобово) - інформує Служба автомобільних доріг
Читайте також: Читайте також: Поліцейські Полтавщини знайшли зниклого підлітка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:36, 25 липня
09:39, 15 липня
05:42, 19 липня
07:30, 17 липня
10:00, 25 липня
11
live comments feed...