• Головна
  • У Полтаві почали проєктувати будинки для переселенців у мікрорайоні Лазурний
15:30, 7 грудня 2022 р.

У Полтаві почали проєктувати будинки для переселенців у мікрорайоні Лазурний

У Полтаві почали проєктувати будинки для переселенців у мікрорайоні Лазурний

14 листопада департамент будівництва, містобудування і архітектури Полтавської ОВА оголосив про намір замовити виготовлення проектно-кошторисної документації з будівництва багатоквартирних житлових будинків на вільній ділянці у 7 га, що розташовується на проектній вулиці Лазурній у Полтаві. Очікувана вартість документації на стадії ескізного проекту склала 1 млн 248 тис. грн. Відповідно до оприлюдненої у Prozorro інформації, виконавцем проектних робіт обрано товариство «Укрбілдінвест».

Паралельно було повідомлено про намір замовити виготовлення ПКД на будівництво зовнішніх мереж водопостачання, водовідведення та зливової каналізації району житлової забудови у тому ж мікрорайоні. Очікувана вартість цього договору склала 1 млн 449 тис. грн. Послугу має виконати приватне підприємство «Полтава Будкомплекс».

Під житло для переселенців у Полтаві виділили землю у двох проектних мікрорайонах — Лазурному (на 7 га) та Артскладах (на 4,5 га).

Договір на проектування житла на Артскладах поки не оприлюднювався.

Загалом, у Полтаві для переселенців планують побудувати близько 100 тис. м² житла орієнтовною вартістю 2,4 млрд грн (до 24 тис. грн / м²). З бюджету міста та області мають профінансувати проектні роботи та будівництво комунікацій — решта коштів має надійти з державного бюджету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава
Оголошення
live comments feed...