• Головна
  • У ПНПУ відбувся конкурс відеопроєктів «Звитяга», який було присвячено загиблому випускникові вишу Євгену Перепелиці
14:30, 7 грудня 2022 р.
Надійне джерело

У ПНПУ відбувся конкурс відеопроєктів «Звитяга», який було присвячено загиблому випускникові вишу Євгену Перепелиці

Конкурс присвятили пам’яті випускника кафедри Євгена Перепелиці, який загинув 17 травня 2022 р.  під час ракетного обстрілу навчального центру ЗСУ в Десні. Женю цікавили зйомка і монтаж відео, він охоче готував відеороботи для різних проєктів, мав широке коло творчих і професійних зв’язків. Продовжував знімати відео він і під час навчання в Десні, на жаль, ці відеонотатки так і не стали частиною більшої роботи. Професійні інтереси Євгена визначили аудіовізуальну спрямованість конкурсу. Одногрупники і студенти спеціальності Журналістики підготували відеоспогад про Євгена Перепелицю.

Доцент кафедри журналістики, солдат72 окремої механізованої бригадиімені Чорних ЗапорожцівСергій Шебеліст наголосив: «Творчий конкурс “Звитяга” – це данина пам’яті нашого випускника Жені Перепелиці, який свідомо пішов до українського війська і загинув через російську агресію. За життя він був дуже веселим і позитивним, таким його запам’ятали і пам’ятатимуть студенти й викладачі. Вчинок і вибір Жені вкотре нагадує нам, якою ціною ми виборюємо нашу свободу і незалежність. Творчі роботи, подані на конкурс, сподіваюся, допоможуть глибше усвідомити цей факт, а сам захід стане традиційним».

За результатами роботи журі перемогу в конкурсні здобули роботи Ігоря Воробйова (студент факультету філології та журналістики, Ж–21),  Максима Бондаренка і Михайла Ємця (студенти факультету філології та журналістики, Ж–21).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава
Оголошення
live comments feed...