• Головна
  • Полтавці можуть записати дитину до дитсадка через Інтернет
12:07, 23 липня 2013 р.

Полтавці можуть записати дитину до дитсадка через Інтернет

У дошкільній освіті з’явилися нововведення.  Створили  електронну систему, яка дасть можливість батькам записати свою дитину в чергу до ДНЗ через Інтернет.

Про це повідомили в Полтавській міській раді.

У Полтаві така система запрацює з 1 вересня за умови виділення 33 тис. грн. для її встановлення, про це йшлося на засіданні міськвиконкому. Начальник управлінням освіти Полтавського міськвиконкому Наталія Дорохова зазначила, що керівниками навчальних закладів за підтримки органів місцевої влади зроблені суттєві кроки щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.

На виконання Закону України «Про дошкільну освіту» всіх дітей 5-річного віку охоплено навчанням. З вересня 2013-2014 н.р. планується відкриття 5 груп на базі 1-их класів 4-ьох СНВК ( №№3,10,85,86) та 2 груп у ДНЗ №4 (пров. Гористий, 11), на облаштування приміщень яких виділено 410 тис.грн.

Також розповіли,  що фактично реконструкція садочка здійснена на 45% за рахунок місцевих коштів і на 55% – за рахунок державної субвенції. На даний час виконуються внутрішні роботи і планування площадок. Роботи мають бути завершені до початку навчального року.

Розвиток дошкілля є одним із пріоритетів в освітній галузі міста. В Полтаві функціонує 54 дошкільні навчальні заклади різних типів та форм власності (2 приватні, 1 відомчий), в яких виховується 11 тис. дітей проти 10,5 тис. у минулому році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...