• Головна
  • На Полтавщині з нагоди 300-річчя Григорія Сковороди відзначили талановиту молодь
13:00, 3 грудня 2022 р.
Надійне джерело

На Полтавщині з нагоди 300-річчя Григорія Сковороди відзначили талановиту молодь

На Полтавщині з нагоди 300-річчя Григорія Сковороди відзначили талановиту молодь

2 грудня в обласній філармонії відбувся гала-концерт творчої молоді мистецьких навчальних закладів та закладів культури Полтавської області «Шляхами Григорія Сковороди». Захід присвячений 300-річчю від дня народження видатного земляка родом із Полтавщини.

Заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Катерина Рижеченко привітала присутніх із наближенням пам’ятної дати та відзначила подяками Полтавської ОВА талановиту молодь.

На Полтавщині з нагоди 300-річчя Григорія Сковороди відзначили талановиту молодь, фото-1

«Основним принципом світобачення Григорія Сковороди було миролюбство. Українці плекають найголовніше, і те, що багатьом найближче від філософії Григорія Сковороди, – внутрішній світ та споглядання за станом свої душі. І всі, хто сьогодні виступають на цьому концерті, доводять: попри страшну війну, ми продовжуємо плекати внутрішній світ, – звернулася з вітальним словом Катерина Рижеченко. – Я вдячна педагогам, які вкладають знання в наших дітей; нашому підростаючому поколінню, яке є не просто нашим майбутнім, а й нашим сучасним. Упевнена, що наші талановиті діти – це наша нагорода і стимул у цей нелегкий час, а також після перемоги. Полтавщина пишається вами!».

На гала-концерті свої таланти продемонстрували 19 учасників. Серед яких творчі колективи Полтавського фахового коледжу мистецтв імені М. В. Лисенка, Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського, Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко, Полтавської дитячої музичної школи № 1 ім. П. І. Майбороди, Школи-студії при Полтавському фаховому коледжі мистецтв ім. М. В. Лисенка, Хорольської мистецької школи, Котелевської дитячої мистецької школи, Приватної початкової школи «Дитяча корпорація успіху», Вокально-хорової студії «Домінус» та Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.

Нагадаємо, попередньо із 22 по 29 листопада тривав обласний онлайн-фестиваль творчої молоді «Шляхами Григорія Сковороди». Він проводився у номінаціях: солісти-вокалісти, вокальні ансамблі, солісти-інструменталісти, інструментальні ансамблі. До участі в ньому долучилися 123 солісти та ансамблі з 30 мистецьких навчальних закладів Полтавської, Київської, Харківської та Чернівецької областей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава
Оголошення
live comments feed...