• Полтавська «Ворскла» перемогла у фіналі жіночого Кубку України із футболу (ВІДЕО)
14:30, 2 грудня 2022 р.
Надійне джерело

2-го грудня на стадіоні Лівий Берег у Києві у фінальному матчі жіночого Кубку України із футболу зустрічалися полтавська «Ворскла» та ковалівський «Колос». Вже на 2-ій хвилині матчу після навісу Яни Калініної м’яч влетів у сітку воріт – 1:0. На 18-ій хвилині Яна Котик подвоїла перевагу «Ворскли» - 2:0. Із таким рахунком гра і закінчилася на користь команди із Полтави. "Ворскла" - переможець Кубку України сезону 2022-го року серед жіночих команд.

Усі епізоди фінального поєдинку та нагородження команди – дивіться у відео.