• Головна
  • Міська влада Полтави радить населенню виїхати в село у разі тривалого блекауту
16:55, 30 листопада 2022 р.
Надійне джерело

Міська влада Полтави радить населенню виїхати в село у разі тривалого блекауту

Міська влада Полтави радить населенню виїхати в село у разі тривалого блекауту

Полтавці повинні розуміти, що пунктів обігрівання одночасно не вистачить на всіх мешканців. Тому громадяни, у кого є можливість пересидіти тривалий блекаут у селі, де є груба та колодязь з водою, повинні продумати маршрути евакуації.

Перший заступник Полтавського міського голови Валерій Пархоменко через інтернет видання «Полтавщина» звернувся до мешканців громади з проханням без паніки та з розумінням ситуації продумати 2-3 маршрути можливої евакуації у села, де є дров’яна піч та інші умови для проживання:

— У нас офіційно 60 тисяч переселенців. Хтось із заможних зможе виїхати за місто, а інші залишаться. Також уявіть, що після блекауту люди з тривожними валізками одночасно вийдуть з осель та підуть у Пункти Незламності. Це буде хаос. Тому вже зараз потрібно пригадати рідних або знайомих, які мають будинок у селі, де є груба, колодязь та туалет. Щоб якщо не самим туди виїхати, то направити літніх людей та дітей.

Окрім цього Валерій Пархоменко нагадав про необхідність підготовки запасів на випадок тривалого блекауту:

— Родина повинна мати 3 л питної води на людину, 10-12 л технічної води для гігієни та приготування їжі. Вже зараз потрібно заготовити продукти харчування, які не потребують додаткової термічної обробки. При у цьому у термоси можна засипати ячну крупу або кус-кус, щоб залити окропом і швидко приготувати та зберігати. Потрібно сформувати тривожну валізу, покласти туди документи, гроші, теплі речі, продукти харчування на 1-2 дні, воду. Бути готовими після відповідного сигналу вийти з дому до Пункту Незламності. Також можна залишати записки для рідних про ваше місце перебування.

Валерій Пархоменко підкреслив, що полтавцям потрібно зберігати спокій і не використовувати ці практичні поради для паніки.

Читайте також: У Полтавській області оприлюднили графік вимкнень по чергам ГПВ на грудень

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#блекаут #евакуція #село
Оголошення
live comments feed...