• Головна
  • Вчителі із Полтавщини вивчали практичний досвід педагогів з усієї України
18:00, 26 листопада 2022 р.
Надійне джерело

Вчителі із Полтавщини вивчали практичний досвід педагогів з усієї України

Вчителі із Полтавщини вивчали практичний досвід педагогів з усієї України

Експерти Полтавської області завершили вивчати практичний досвід роботи 60 учасників сертифікації з різних областей України. Експерти спостерігали за уроками вчителів, їх самоаналізом, переглядали самопрезентації, проводили інтерв’ю з учителями Київської, Львівської, Вінницької, Одеської, та інших областей.

Лілія Федоренко, експертка з Полтавської області, директорка Горішньоплавнівської школи №6, ділиться враженнями від сертифікації-2022: «Спробувати себе в ролі експерта я наважилася ще в 2019 році і зрозуміла, що це вагомий, цікавий, хоча і непростий досвід. Навіть уболіваючи і підтримуючи когось, як експерт, маєш бути максимально об’єктивним. Cертифікація — один із дієвих інструментів пошуку справжніх «агентів змін» в освіті, який дає вчителю можливість отримати визнання свого професіоналізму, заявити про себе, а також створює можливості для самовдосконалення та саморозвитку. Сподіваюся, що сертифікація як важливий елемент реформи «Нова українська школа» перейде в базову, а згодом — і в профільну школу».

Аналізували діяльність педагогів 69 експертів Полтавщини: учасники сертифікації попередніх років, директори/заступники директорів шкіл, фахівці центрів професійного розвитку педагогічних працівників, Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка, Полтавської академії неперервної освіти імені М.В. Остроградського.

Вивчення досвіду педагогів відбувалося через комунікаційні онлайн-платформи за 15-ма професійними компетентностями, що визначені професійним стандартом «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти». Цього року експерти вперше заповнювали електронні експертні висновки з накладанням цифрового підпису.

Нагадаємо: участь у третьому етапі сертифікації взяли 1326 вчителів початкових класів України, зокрема з Полтавської області — 73 учасників. На початку грудня Державна служба якості освіти України буде визначено пороговий бал сертифікації та оприлюднено результати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #педагоги #сертифікація #Україна #досвід
Оголошення
live comments feed...