• Головна
  • В Україні оголосили «жовтий» рівень небезпеки через густий туман
16:30, 24 листопада 2022 р.
Надійне джерело

В Україні оголосили «жовтий» рівень небезпеки через густий туман

В Україні оголосили «жовтий» рівень небезпеки через густий туман

25-го листопада вночі та вранці у північних, центральних та південних областях України очікують туман із видимістю 200-500 метрів. У зв’язку із цим в Україні оголошено І жовтий рівень небезпеки – повідомляють у ДСНС.

Під час складних погодних умов водіям радять знизити швидкість руху, увімкнути протитуманні фари разом із ближнім світлом, дотримуватися безпечної дистанції, під час зупинки вмикати аварійну світлову сигналізацію, уникати різких маневрів на дорозі.

Нагадаємо, на Полтавщині за десять місяців загинули 72 людини.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #туман #попередження #ДСНС #жовтий рівень #небезпека
ТОП новини
Внаслідок удару по навчальному полігону на Полтавщині постраждали 16 військових
«Мій син – між життям і смертю»: мати 9-річного Тимура розповіла, чи подаватиме до суду на полтавських «екоактивісток», як просувається розслідування та в якому стані зараз хлопчик
Сім'я хлопчика, на якого впало дерево у Полтаві, збирає кошти на лікування та реабілітацію
У Полтаві тренерка з художньої гімнастики побила дитину: відкрито кримінальне провадження
Оголошення
live comments feed...