• Головна
  • «Чи потрібно у Полтаві встановлювати головну новорічну ялинку?» – опитування від Олександра Мамая для полтавців
16:15, 22 листопада
Надійне джерело

«Чи потрібно у Полтаві встановлювати головну новорічну ялинку?» – опитування від Олександра Мамая для полтавців

«Чи потрібно у Полтаві встановлювати головну новорічну ялинку?» – опитування від Олександра Мамая для полтавців

22-го листопада у своїх соцмережах міський голова Олександр Мамай звернувся до жителів полтавської громади. І попрохав їх відповісти на запитання – «Чи потрібно встановлювати новорічну ялинку у Полтаві?».

«Чи потрібно у Полтаві встановлювати головну новорічну ялинку?» – опитування від Олександра Мамая для полтавців  , фото-1

При цьому нагадав, що ілюмінації цього року точно не буде, а монтаж і обслуговування головної ялинки обійдеться у суму 130 тисяч гривень - про це писали минулого тижня журналісти 0532.ua.

- Багато це чи мало? Для мирного часу це незначна сума. А для воєнного - кожна копійка має значення. Знаю, що ці кошти можна спрямувати на оборону. І ми відправляємо на оборону десятки мільйонів гривень із міського бюджету. Всі наші військові частини забезпечуються за першим покликом. Ми дбаємо про військових, адже вони захищають нашу державу, - зазначив Олександр Мамай.

Проголосувати «за» чи «проти» встановлення ялинки можна у Телеграм-каналі міського голови за наступним посиланням. Але, перш ніж це зробити, краще порадитися із дітьми. Принаймні, таку пораду дає міський голова. 

- У моєму дитинстві ялинка була і вдома, і головна зелена красуня у місті. Я хочу, щоб наші діти милувалися полтавською ялинкою і цьогоріч. Адже її ми встановлюємо не для себе, а для малечі. Полтавці, запрошую вас до голосування: чи потрібна Полтаві новорічна ялинка? Без ілюмінації, адже нам потрібно економити електроенергію. Але перш ніж проголосувати, запитайте у своїх дітей? Їхні поради в таких питаннях дуже цінні, - додав міський голова.

Втім, судячи із динаміки голосування, головної ялинки у Полтаві цього року не буде. Станом на 16:00 вже проголосували 19 000 людей. З них лише 20 відсотків – «за», 80 відсотків – «проти».

«Чи потрібно у Полтаві встановлювати головну новорічну ялинку?» – опитування від Олександра Мамая для полтавців  , фото-2

Нагадаємо, чотири роки тому на придбання головної ялинки міста та гірлянд до неї витратили понад 7 мільйонів гривень.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #ялинка #опитування #місто #встановлення #голосування #Мамай Олександр #Новий рік
Оголошення
live comments feed...