• Головна
  • Гвинтовий чи поршневий компресор: топ-5 переваг гвинтових або поршневих систем
Новини компаній
09:00, 25 листопада 2022 р.

Гвинтовий чи поршневий компресор: топ-5 переваг гвинтових або поршневих систем

Новини компаній

Якщо на сучасному виробництві використовується компресорне обладнання, то, як правило, це компресори гвинтового чи поршьового типу. Інші типи компресорів мають свої специфічні ниші використання і розповсюджені не настільки масово. Кожен тип має свої особливості, переваги та недоліки. Але узагальнюючі тренди, можно сказати що сьогодні гвинтовий компресор більш ефективне рішення по ряду показників. Це не відміняю факту, що в деяких кейсах придбати “поршневу альтернативу” для стиснення повітря може бути доцільним. Розглянемо детальніше особливості використання цих типів компресорів та способи їх застосування на прикладі обладнання Eccoair.

Гвинтові чи поршневі компресори: де краще застосовувати і які є переваги

Поршневі системи дешеві та прості у використанні. Навіть для домашнього вжитку можна придбати такий варіант компресора, що допоможе запустити домашній пневмоінструмент, чи накачувати шини вантажівки або легкового авто. Єдиний нюанс – температура повітря, що передається з компресора, достатньо висока – може досягати до +120С. Гучність роботи – ще одна перешкода для стаціонарного постійного застосування чи встановлення на промисловому об’єкті без окремого приміщення. Але це не є перепоною для використання на будівництві або там, де потрібна короткочасна та не регулярна робота із стисненим повітрям.

Гвинтові компресорні комплекси потужніші і водночас у них не високий рівень шуму під час роботи. Крім того, такі компресорні прилади мають суттєві переваги для роботи у стаціонарних умовах:

  • температура повітря після стиснення нагрівається додатково не більше, ніж на +10…+13С;

  • повітря, що нагнітається, не має мінімум сторонніх домішок, також компресори можуть мати вбудовані сепаратори та систему фільтрування;

  • працює власна система охолодження, що дозволяє досягати великих потужностей у роботі та роботи у тривалих циклах;

  • ККД установок є значно вищим.

Водночас такі компресори коштують дорожче.

Який із варіантів обрати – вирішувати самому користувачу. Але перед остаточним рішенням, варто проконсультуватись у спеціалістів та порівняти необхідні витрати, потужність, необхідність безперервності роботи та інші технічні характеристики компресорів.

Компресорне обладнання від Eccoair

Eccoair проектує, виготовляє та обслуговує такі актуальні різновиди компресорного обладнання:

  • продуктивні і економні гвинтові компресори потужністю 2,2-75 кВт;
  • гвинтові компресори Eccoair Compact із вбудованим осушувачем для малих підприємств та виробничих цехів із продуктивністю від 0,4 до 2,52 куб.м/хв;
  • прості і надійні поршневі компресори, що є найбільш продуктивними для отримання повітря у стисненому вигляді в обсязі 200 л/хв з тиском до 40 атмосфер.
  • обладнання для підготовки стиснутого повітря – осушувачі рефрижераторного і адсорбційного різновиду, магістральні фільтри і масло-, вологовіддлювальні установки.

Все обладнання оснащене сучасною електронікою для зручного керування та автоматизації роботи.

Обидва типа компресорів, а також супутнє обладнання, виробляє та реалізує компанія Eccoair. Вона має регіональні сервісні центри та працює по всій території України. Важливі переваги співпраці із цим виробником:

  • робота безпосередньо із виробничою компанією, без посередників та дилерів, а отже формування справедливої ціни;
  • гарантійне та сервісне забезпечення, постійна модернізація лінійок обладнання;
  • широкий асортимент продукції, що динамічно змінюється в залежності від попиту замовників.

Сервісне обслуговування гарантовано на всій території України з використанням всього асортименту запасних частин та наявністю всіх зручних способів оплати за придбання чи обслуговування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...