• Головна
  • 30 шкільних автобусів роз’їхалося з Полтави до районів
13:29, 19 липня 2013 р.

30 шкільних автобусів роз’їхалося з Полтави до районів

Із Полтави до районів сьогодні, 19 липня, вирушило 30  шкільних автобусів.

Це найбільше серед регіонів України.

Новенький транспорт вишикувався в рядок біля приміщення обласної ради. За ним приїхали керівники відділів освіти районних адміністрацій.

Кожен 3 25 районів області отримав принаймні по одному автобусу для дітей у рамках державної цільової програми «Шкільний автобус». По два автобуси поїхало до Великобагачанського, Миргородського та Зіньківського району. Три – до Хорольського. Один такий транспортний засіб коштує 382 тисячі гривень. Кошти на них пішли з державного бюджету.

Схвалює таку ініціативу Володимир Зінченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Решитилівської РДА. У його районі  наразі 14 шкільних автобусів. Сьогодні він отримує сертифікат на 15-й.

–  Нам це дозволяє на заміну тих автобусів, які експлуатуються вже 10 років (у нашому районі їх 2), отримати автобус прямо сьогодні. І він з першого вересня піде на маршрут, — говорить Володимир Зінченко. –  Ми 100-відсотково забезпечуємо підвезення до школи: у нас в районі підвозиться 642 учні та 49 педагогів.

Доки на сцені голова обласної державної адміністрації Володимир Удовіченко вручає сертифікати на транспорт представникам районів, водії вже вишикувалися біля своїх автобусів. Чоловіки охоче фотографуються. Кажуть, чекають, коли вирушать на новому транспорті додому.

30 шкільних автобусів роз’їхалося з Полтави до районів

30 шкільних автобусів роз’їхалося з Полтави до районів

Водії чекають біля новенького транспорту

Автобуси ще з тимчасовими червоними номерами. Усередині крісла в поліетилені.  На кожному – табличка з назвою району та напис «Шкільний автобус».

30 шкільних автобусів роз’їхалося з Полтави до районів

30 шкільних автобусів роз’їхалося з Полтави до районів

Крісла в автобувас ще запаковані в поліетелен

– Минулого року за рахунок державних коштів навчальні заклади області отримали 41 автобус. Цьогоріч – 30, — говорить губернатор Олександр Удовіченко. – Крім того,  на останній сесії депутати  проголосували за виділення коштів, і наразі, ми маємо фінанси для закупівлі ще 10 подібних машин.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...