• Головна
  • Сьогодні відбудеться астрономічне явище, котре буває раз на вісімдесят років. Що воно принесе для Полтавщини?
08:31, 8 листопада 2022 р.
Надійне джерело

Сьогодні відбудеться астрономічне явище, котре буває раз на вісімдесят років. Що воно принесе для Полтавщини?

Сьогодні відбудеться  астрономічне явище, котре буває  раз на вісімдесят років. Що воно принесе для Полтавщини?

8 листопада в зодіакальному знаку Тілець відбудеться повне місячне затемнення. Його не буде видно в Україні. Однак, воно вливатиме на ситуацію в нашій державі – стверджує астролог Дмитро Уранус:

« Це затемнення унікально тим, що вібудеться при покритті Урана диском місяця. Це буде не просто поєднання Місяця та Урану, а саме покриття Урану диском Місяця, коли на нього не буде падати тінь Землі. Це абсолютно унікальне космічне явище, котре відбувається раз на 84 роки. Що це означає з астрологічної точки зору? Уран в астрології відповідає за електрику, радіацію, стихію повітря, ракети та літаки. А також за такі політичні процеси як демократія, свобода, незалежність, бунти і революції. Місяць – за стихію води, народ, населення і громадянське суспільство. Знак Тільця – символічний знак України а також він символізує фінанси, економіку та заощаждення. Якщо скласти ці символи, то можна сформулювати наступне: В цей час можливі несприятливі обставини: як то: проблеми з електропостачанням в Україні, спроба задушити демократичні перетворення та свободу. Не виключаються такі події як використання «брудної бомби та підрив дамб на ГЕС. Принаймні ця подія буде максимально можливою у цей період та до кінця місяця. На найближчі два тижні а саме починаючи з 7-8 листопада до 24 листопада найбільша загроза напружених астрологічних аспектів проходить крізь такі регіони як: Харківська, Полтавська, Дніпропетровська, Запорізька Херсонська області та Крим».

Найбільша загроза , на думку Дмитра Урануса для наступних міст: Харків, Дніпро, Павлоград, Кам’яенське, Запоріжжя, Кривий Ріг, Нова Каховка, Херсон, Кременчук, Світловодськ, Полтава. Для Західної України небезпека меньша.

« Об’єктивно можна сказати, що починаючи з 7-8 листопада до 24 листопада в Україні дуже ймовірні ще більш тяжкі наслідки для енергосистеми країни через обстріли ракет. Будьте максимально обережними!» - наголошує астролог.

Росіяни знову атакували Полтавщину дронами-камікадзе. Цього разу Кременчук

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#астрологія #прогнози #ракети
Оголошення
live comments feed...